Kilo çok mu önemli?

Yaklaşık bir yıldır ilişkim var. Erkek arkadasim beni seviyor biliyorum. Fakat sorunum kendimde. Boyum 165 kilom da 65. Öyle orantisiz bir kilo dagilisinin oldugunu dusunmuyorum, kadinsi bir vucudum var. Fakat bazen vücudumu cok seviyorum bazen sevmiyorum. Disaridaki uzun boylu, duzgun fizikli, ne giyse yakisir kizlari gordukce icim gidiyor. Erkek arkadasima yetmedigimi dusundugum zamanlar oluyor. Evet, çok acı ama durum böyle.
Ha bir de kalça olayıni kafama cok takiyorum. Ölçülerim 98, 71, 95. Öyle kalkık falan bir kalçam yok, aşırı büyük de degil. Disaridan bakildiginda Jennifer'ın kalcalari gibi degil yani. Kelly Brook'a daha cok benziyor. Çok kafama takıyorum bugünlerde bunu, kilo versem her şey düzelir mi acaba?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• 95cm kalça <3 biz evlensek mi? :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız sadece kilo vermekle vücut yapını değiştiremezsin. Kalçanın belirgin olmasını istiyorsan squat yapacaksın.
    Normalde 10, en az ise 7 kilo vermen gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu bunu bilmem de, kendini bosuna Kelly Brook'la falan kiyaslama.

Travis Fimmel'in 'Erkekler benim o billboardlarda gorundugum gibi gorunmeye calismasinlar. Ben bile billboardlardaki gibi gorunmuyorum' lafi geldi aklima.

0|0
    0|0
  • sorun değil dewam et

0|0
    0|0
  • kilo vermesende bile en azindan spor yap ayagin yere saglam bassin

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • Aslında çok güzel kilodasın.

0|0
    0|0
  • Ben 1 ayda 105,5 kilodan 99,5 kiloya düştüm ve sen de başarabilirsin zayıfla bak boyun da uzaycak

0|0
    0|0
  • okumadım uzun geldi panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Verebilirsin kilo bu zor bisey degilki

0|0
    0|0
  • kilon iyide benim anlamadığım o boya o bel nasıl o ölçüde oluyor siz mi yanlış ölçüyorsunuz

0|0
    0|0
  • en azından 55 olman lazım.

0|0
    0|0
  • 55-60 falan ol

0|0
    0|0
  • 50 kilo olman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...