Bu sene kim şampiyon olur?

Bu sene kim şampiyon olur

Fenerbahçe mi

Galatasaray mı

Beşiktaş mı

Bana göre fenerbahçe sezon sonu ipi göğüşleyip şampiyon olur. Sizin ki hangi

0|1
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• %60 beşiktaş %40 fenerbahçe

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe olur beşiktaşın fikstürü daha zor hesaplamam sonucunda 74 puanla şampiyon oluruz tabi dış etkenler olmazsa geçen sene otobüsümüze silahlı saldırı yapıldı futbolcular teknik heyet ister istemez etkilendi bu senede öyle olur mu diye düşünmüyor değilim

• Ben Beşiktaşlıyım beşiktaşın şampiyon olmasını çok isterim iki takımda en büyük takımlar beşiktaşla birlikte Türkiye de altta yazdığınız doğru ama bence ne fenerbahçe ne de galatasaray beşiktaşın gücünde etkisinde beşiktaş bir barcelona değil ama çok iyi bir takım bir de beşiktaş hep aynı oyuncuları alıyor eskiden yıldız olmuş messi ronolda gibi değil ama onlardan çok uzak değil şimdi düşündüm mantıklı çünkü tek başına asla iyi bir takıma karşı ne messi ne de ronolda maç kazandıramaz kolay kolay dikkat ederseniz beşiktaş ta oyunun sonucunu değiştirecek oyuncu sayısı fenerbahçe galatasaray a göre çok fazla sosa gökhan oğuzhan mario gomez ... beşiktaşın en büyük zayıf yönü savunması çok yavaş younculardan kurulu yönetim sportif kısım bu konuda hata yaptıkları çok açık hızlı teknik oyuncular çok kolay gol atıyor beşiltaşa yoksa beşiktaş şu anda belki şampiyondu bile orta sahası da mücadeleden çok hücuma yönelik bir orta saha bu da savunmasını olumsuz etkiliyor

• Beşiktaşın fikstürü zor demişsiniz kısmen doğru ama beşiktaş bütün takımları ya yenecekti ya da çok iyi kontra atak yapanlara karşı zorlanıp puan kaybedecektir bu hafta sonu çok zor olacak fener yenilirse %80-%90 beşiktaş şampiyon demektir fener yendiği anda ise fenerbahçe avantajlı duruma geçecektir beraberlik yine beşiktaşın avantajıdır bir de eleştirmek için söylemiyorum sadece fenerbahçe bilinçli olarak faul yapıyor bu bir taktik-stratejik hamle beşiktaş maçında bu kadar faul yapamayabilir çünkü kart riski var normalde bu kadar faulü beşiktaş yapsa cezalı duruma düşerdi sürekli oyuncuklar cüneyt çakır bir numara sanırım türkiye de fener avrupa da bu kadar faul yapıyor mu bilmiyorum ama ligin en az faul yapan takımı ya beşiktaş ya da ilk üçte

Kızlar Ne Diyor 3

• gönül isterki Galatasaray olsun fakat pek mümkün görünmüyor :(
    onun için beşiktaşın olmasını yeğlerim

0|0
    0|0
    • Hersey 4 yıldız için mi bu 4 yıldız ne önemli bişey miş ya vay vay vay

• tabiki önemli başarını taçlandırıyor

• Bazı büyük Liglerde yıldız yok bana göre önemli değil artık türkiye kupaları bile kalitesizleşti iyicene seviye düştü ana tabi bize göre büyük başarı avrupaya göre değil benim fikrim fenerbahçe yıldızlarını alıp kral tacı koysalar daha güzel olur sizede aslan mesela daha modern bir hava katar

• Gençlerbirliği.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ❤️

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe göğüsler evet.
    Ama çamaşır ipini göğüsler.
    Sampiyob belli zaten, Besiktaş deneme gerek yok..

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ ı büyük yaz

0|0
    0|0
    • ben sadece ALLAHI büyük yazarım he beşiktaşı ALLAHLA kıyaslıyorsan bilemem

• Ne alaka nerden nereye cektin ben diyom çanek kle boğazi sen diyon yandi g. otumun ağazi 😂😂😂

• Beşiktaşı büyük yazınca büyük olunmuyor diyorum ama anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun

• tabikide Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • İyi olan

0|0
    0|0
Yükleniyor...