İsrail Özür Diledi Pkk Silah Bıraktı Galatasaray Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final Oynuyor ?

İsrail Özür Diledi Pkk Silah Bıraktı Galatasaray Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final Oynuyor ? Sizce bu üçü bir çelişki mi ::) bu üçünü istiyorum

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bakalım bedeli kimin ölümü olacak

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu üç olayda dike dike oldu :) burada asıl çelişki Fenerbahçe nasıl hala elenmedi :) şimdiye elenmiş bütün camia birbirine girmiş olmalıydı.

0|0
    0|1
  • Başımıza gelecek var diyorum hiç iyimser değilim.

1|0
    0|1
    • ne bakımdan iyimser değilsin anlayamadım?

• Ülkenin yakın geçmişine bakman yeter cevap alabilmen için.Bu ülkede iyi şeyler olduğunda ya altında yatan büyük oyunlar vardı ya da iyi olaylar sonrası kan gövdeyi götürdü.

• Özür dilemesinde ABD ısrarı var ortadoğu projesi için Türkiye kullanılıyor kullanırken de bir iki hediyeler veriyorlar. Pkk da israil ve abd'nin oyunu burada da parmak vardır illaki sorun kürt sorunu değildi o bahaneydi arkasında zaten onlar vardı bakalım neler olacak.

• İsrail bu konuda samimi değil,pkk silah bırakmadı yalnızca göz boyama bu.Galatasaray umarım başarılı olur,söyleyeceklerim bu kadar,yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

0|0
    0|0
  • bende evlencem bebeğim yaza

0|1
    1|0
  • pkk silah bıraktı hee yarın öbür gün görücez bebek katili adamları başımıza taçta yaptılar asla mhpli değilim ama chpnin "yetersizliğini gördükçe" diyorumki bahçeli dur dese diyebilse bir şeyler yapabilse oy vermezsem şerefsizim !

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 yanlış 1 doğruyu götürmüş, Şanlı Galatasarayı diğer değersizler ile aynı cümle içinde kullanma.

1|1
    0|1
  • pkk silahları nereye bıraktı ?

israil özür diledide başımız göğemi erdi ?

galatasaray ilk defamı çıkıyor çeyrek finale ?

1|0
    0|2
  • soruyu beğendim :) 3. sü reeel bir gerçek de ilk ikisinde sıkıntı var...

1|1
    0|0
  • tayyibin pro dönemi tuttu demekki

1|0
    0|1
  • çelişkinin kralı bence bişiler var çıkacak ortaya

1|0
    0|0
  • fenerde çeyrek finalde .)

0|0
    0|0
  • zaman gösterecek yine doğruyu yanlışı

0|0
    0|0
  • Tüm bunlar durup dururken mi olmuş peki bunların olmasındaki temelde yatanlar ne ne vaat ettik de bunlar oldu bunları da bilmek lazım hayırlısı olsun.

1|1
    0|0
Yükleniyor...