Kaç aya vücudum şekillenir?

1.65 boy 45 kiloyum öyle fazla zayıf durmuyorum kiloma göre. yeni spor salonuna yazıldım kaç aya vücudum 1. resimdeki gibi olurKaç aya vücudum şekillenir?

0|1
5|44

En İyi Erkek Görüşü

• Siyahlı fotodaki sensen eğer genetik olarak fiziğin güzel ama üstteki vücuda sahip olan kız prof. antrenmanlar, prof beslenme ve besin takviyeleriye uzun zamanlar içinde o hale gelebiliyor. Yani o hale gelmen eper bir emek ister ama bu fiziğinde gayet iyi, birazcık kas kütlesi kazanıp birazcık da yağ oranını düşürürsen zaten çok daha iyi olucaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana sorarsan kendi vücudun daha güzel he ama görecelidir bu sen üstteki gibi olmak istiyorsan söyleyeyim spor salonunda ağırlıklarla erkek gibi çalışman lazım kardiyodan çok ağırlıklarla çalışmaya önem vermelisin ağır kilolarla çalışcaksın, beslenme düzenin de iyiyse 5-6 ayda vücudun kaslı bir görünüme ulaşmaya başlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Olamazsın kanks

0|0
    0|0
    • neden

• o kadar olmasada olur sıkılaşsın belli olsun yeter kaç aya olur

• Bılmm calısmana yedıgıne ıctıgıne baglı kanks

• cok cirkinsin

0|0
    0|0
  • Valla bu kız yıllarını vermiştir o vücuda ve bir kızda bu kadar karın kası şaşırdım bişeyler kullanmış galiba hem bu çok aşırı bence hafif karın kası yakışıyor kızlara ama bu fazla

0|0
    0|0
  • oysss harika ya tam sarılmalık qweq

0|0
    0|0
  • Zaten fitsin gerek yok kadında karın kasına bence spor olarak dışarda koşu yeterlı bence kızlara spor salonuna yazılmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Daha iyisinı bıle yaparsın onun beli kalın tek avantajı karın kaslarının sımetrık olması
    ihtiyacın olay sey azim idare ve kararlılık gerçekten istiyor musun? o önemli

0|0
    0|0
  • gerek yok sakın..

0|0
    0|0
  • 1 seneden fazla.

0|0
    0|0
  • İstediğin gibi olması için genetik olarak vücudun bunu desteklemeli. Genlerde yoksa istediğin kadar çalış faydası yok.
    Ve yukarıda ki hatun erkeklik hormunuda almış

0|0
    0|0
  • şekil güzel zaten

0|0
    0|0
  • Olup napacan cok itici bir vuucut

0|0
    0|0
  • Proteinin yanında hacim supp. ları da alman lazım. İradene bağlı 6 ay gibi bir zamanda olursun.. Tam aynı olmasa.

0|0
    0|0
  • sen manyak mısın ne o öyle iğrenç

0|0
    0|0
  • İhtiyacın var mı ki

0|0
    0|0
  • sen yapma boşver bence çok itici one be öyle erkek gibi

0|0
    0|0
  • seninkide iyi işte

0|0
    0|0
  • Fiziğin spora elverişli gözüküyor, eğer istikrarlı ve tempolu çalışırsan yaklaşık 2 ay içerisinde filan sixpack'lerin kendini belli etmeye başlayacaktır, spor salonu haricinde evde de sürekli olarak mekik yapmalısın ;)

0|0
    0|0
  • üstteki vücudu doğal yollardan yapamazsın

0|0
    0|0
    • protein tozu kullanmaya başladım ya o kadar olmasa yine şekillense kalça felan çıksa yeter

• doğal yollardan kastım steroid iğneleri, protein tozları zaten doğal ürünlerdir onlarda sıkıntı yok, doğru antrenman sistemi + beslenmeyi sağlarsan bişeyler yaparsın, avantajın belin ince

• Kaç senede desen daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Şekillenmez bu vücut

0|0
    0|0
  • iğrenç duruyor 1. resim sakın öyle bir şey yapma.

0|0
    0|0
    • ben istiyorum

• farkındaysan sadece karın olarak belirtmemişim ben orda tüm vücut demişim kalçada sporla büyültülüyo sende biraz akıl olsa bu yorumu yazmazsın zaten

• o karın olduktan sonra ne yaparsan yap boşuna. benim aklıma laf edecek kişi önce kendisini sorgulamalı.

• 1-2 yıl ı gecer

0|0
    0|0
  • bu sensen dokunma kızz iyisin

0|0
    0|0
  • Normal halin hoş deli 😊

0|0
    0|0
  • imkansızı istiyorsun,

0|0
    0|0
  • baklavalı ve dövmeli kızlara bayılırım birde kızıl ise <3 <3

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok vücudun iyi durumda canım

0|0
    0|0
  • Üsttekiler iğrenç. Ne o öyle baklavalı baklavalı kız mı olur? Alttaki kız daha güzel. :)

0|0
    0|0
  • cansuktm
    takipçi 19 e / 0 k
    takip edilen 0 e / 0 k

başka sözüm yok :D

0|0
    0|0
  • Öyle kaslı bir vücut için en az 3 ay lazım. Tabi beslenme de çok önemli.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. Resim abarti bence. Cok hafif bir kas yapabilirsin ama pek kolay olmaz. Zayif olman avantajin olur ama

0|0
    0|0
  • bir kızın vücudu boyle olur mu Allah askına o ne bir cükü eksik tövbe estağfurullah

0|0
    0|0
  • canım fiziğin harika taş gibisin kas yapıp napıcan erkek vucudu gibi olur

0|0
    0|0
  • ben 1. resimdeki gibi istemem ama kızlara yakışan hafif karın kasları var onlar çok yakışıyor bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...