Fitnessa gidenler tatlı yemek?

spor yapanlar hiç mi tatlı yemiyorsunuz benim ayda bir mutlaka çıkıyor evde olsun veya misafirliğe gidince olsun kendimi engelliyemiyorum ayda bir bişey olmaz diyorum acaba yanlış mı düşünüyorum?

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba ben uzun süre fitness yaptım aralıklarla da olsa şu anda ara verdim tekrar başlayacağım işlnemiş şeker içeren tatlıdan uzak duramnızda yarar var bence performans sağlık kas kütlesine etkileri olumsuz olacaktır ayda bir yerseniz etkisi çok olmaz

0|1
    0|0
    • Görüşünüz için sağolun ayda bazen 2-3 ayda bir hatta ama yinede bir huzursuz oluyorum yerken

• Ayda bir bence az bir de c vitamine e vitamini magnezyum ceviz diğer yararlı gıdaları tüketiyorsanız çok sorun olmaz iki ayda bir ise çok az bence

• Rice ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• yanlis dusunuyorsun nasilmi tatli hergunde yiyebilirsin ve saglikli olabilirsin vitaminelerini ve gunluk essential macros lari aldikdan sonra

0|1
    0|0
  • Haftada bir ufak bişeyler yiyebilirsin zaten tatlı şeyler yemezsen şeker krizine girer 2 gün yemek yersin doymazsın 😃

0|1
    0|0
  • Yeniuor ama az

0|1
    0|0
  • 4 yıllık sporcuyum tatlı matlı yok kardeşim eger canın cok tatlı cekiyorsa aslanlar gibi portakal yiceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...