Anne adayı gibi baba adayının da karnı hamile eşiyle birlikte büyüyebiliyormuş, ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar anne adayı ile baba adayının karnı birlikte büyüyüp kilo alabiliyormuş bu durum bebeğin cinsiyetine bağlıymış mesela benim eşim hamile ve hamile olduğundan beri ben de kilo alıyorum hatta dedim kendi kendime yha çok kilo aldım bu günlerde diye ama gazetede bu haberi görünce afalladım değerli arkadaşlarıma soruyum dedim.

Güncellemeler:
link arkadaşlar 7. soruya bakın bu hürriyetin hazırladığı bir test

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• keske anneyle birlikte baba da dogursa :D

0|0
    0|0
    • neden?kii

• ahhh o asiri duygusal ve depresif halleri ile ugrasmak o kadar zorki işte o zman onun yerine ben hamile olsamda karım benimle uğraşsın diyorumm

Kızlar Ne Diyor 7

• evet var öyle bir şey hatta hamile eşiyle birlikte aş erip midesi bulanan baba adayları bile var pisikolojik durum ama bebeğin cinsiyetiyle ilgisi olduğunu duymamıştım daha önce

0|0
    0|0
    • yha zaten eşimden çok ben aşeriyorum canım devamlı bir şeyler istiyor eşim bir şey istemiyorki

• :) hayırlı olsun.. bebek heyecanını eşin le birlikte yaşıyorsun işte ne güzel :)

allah analı babalı büyütsün :)

• teşekkür ederim Allah herkeze nasip etsin

• benim bildigim kadarıyla bu sadece eşiniz hamile iken aş erme gibi durumlar oldugu için sizde onunla beraber yiyip kilo alıyor olmayasınız.

0|0
    0|0
  • Hanımla birlikte sen de yersen ağzın boş durmazsa alırsın tabi.

0|0
    0|0
  • heuehueheuheehhhh.. bence gercekten komık.. :D

0|0
    0|0
  • ilginç ama güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • daha neler e e artık hangisi istiyosa o doğsunN:D

0|0
    0|0
  • evet tıpta bu mümkün ve psikolojik bir olay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu durum tamamen anne adayının bilinçsiz bir şekilde yemeğe saldırması sonucu baba adayının da yemek zorunda hissetmesi ve mideyi büyüttükten sonra da ihtiyaç haline gelmesiyle alakalı bişey. tamamen psikolojik... bebeğin cinsiyetine bağlı olması ise tamamıyla bir hurafe...

0|0
    0|0
    • yoo tam tersi eşim hiç bir şey yemek istemiyorki zorla yediriyorummm

• onu yedirmek için yiyorsun o halde...

• onun yedigini sen de yersen olacagi buydu :D

0|2
    0|0
  • Bebek dogduktan sonra Bayanlar daha kolay forma gelebılıyor.. Aldıgımız kilolar kalıcı olarak kalmasın.

0|0
    0|0
  • sırf güncel popülarite adı altında saçma sapan şeyle çıkarıyorlar...

0|0
    0|0
  • bu testi yapanlara ayip yahu, bilimsel gecerliligi olmayan durumu sirf populerite icin yayinlamislar

0|0
    0|0
  • sen de bi anne olabilirsin yakında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...