Euroleague final four bu sene (13-15 Mayıs 2016) Berlin de yapılacak. Sizce kupayı hangi takım alır?

oylamayla beraber Fnal Four' u oynacak takımlar hangileri olur sizce... yorumlar için tşkkürler...

• Anadolu Efes
    0% (0)12% (1)10% (1)Oy Ver
  • Barcelona
    50% (1)12% (1)20% (2)Oy Ver
  • CSKA Moskova
    50% (1)25% (2)30% (3)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    0% (0)38% (3)30% (3)Oy Ver
  • Olympiakos
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Panathinaikos
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Real Madrid (Geçen yılın Şampiyonu)
    0% (0)13% (1)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu kupada Fenerbahçe ciddi bir güç ve kupanın favorilerinden biri...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cska bu kez amacina ulasir.

0|1
    0|0
    • son 6 final foura ismini yazdırmış cska, çok ilginç bir istatistik bu gerçekten özellikle yunan takmlarnın bu seniki perormans düşüklügü ispanyol takmların bir iyi bir kötü olmaları cska yı kupada üste tutuyor bencede kupanın güçlü adayı katılıyorum sana , fenerbahçe de güçlü aday derim ben hemde cska finalinde son ylllarda üstünlügümüz var grup maçlarında ceskaya karşı

• eyvallah

Kızlar Ne Diyor 1

• Real Madrid

0|1
    0|0
    • ispanyollardan her zaman çekinmişimidir basketbolda , güçlü ve yabana atılamıyacak takımlar çıkarıyorlar hep ve her zaman iddaalalar gerçi bu sene bir iyi bir kötüler yinede en azından kupanın her hangibi bir aşamasında fenerbahçe taraftarı olarak karışımıza çıkmasını istemem işin açıkcası pembe -.-

• onlar karşınıza çıkıcak gibime geliyor maviş 😏

• tabi ihtimal bu pembe ama bizden uzak olsun diyek -.-

Erkekler Ne Diyor 3

• Fenerbahçe bu sezon çok iyi başladı ve devamını getireceğiz İnşallah...

0|1
    0|0
    • öteki grup çok karışık fenerbahçe kendi grubunun lideri olacak gibi görünüyor F grubunda ise işler karışık 4. kim olacak acaba ve fenerin rakibi -.-

• Favori Cska Moskova

0|0
    0|0
    • kupada bende cska büyük şans tanıyorum ama bu seviyeleri çok oynamış olypiyakos barcelana her ne kadarda bir iyi bir kötü görünselerde görünmeyen adaylar ve fenerbahçede sağlam adımlarla geliyor üstelik cska ya karşı son senelerde garip bir üstünlügü var içerdede dışardada yenebiliyor

• tabikide Fenerbahçe bu sene o kupa gelecek

0|1
    0|0
    • inşallah o kupa gelecek bu sene iyi kadromuz var iyi de oynuyoruz ama final four tecrübemiz az biraz ama bu kupa 5 yıl içersinde bu ülkeye gelecek buna inancım net ve o kupayı getirecek takımda inşallah fenerbance olacak :D

• gelecek kardesim insallah benim tek korkum Şu an yarinki pana maci deplasman pek onemi yok ama takımın kazanma aliskanliginin devam etmesini istiyorum obra reis in yunanistan deplasmanlari biraz duygusal geçiyor

• evt haklısın bu yunan taraftarlarda özellikle pana taraftarı obradoviçi yumuşatıp alkışla gardını düşürüyorlar takımın kazanma alışkanlığı çok önemli ve oteki grup çok karışık kim gelecek biz acaba

Yükleniyor...