Burak yılmaz mı messi mi ?

burak yılmaz mı messi mi ?

Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene.

Güncellemeler:
bence servet çetin..

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• bir GS li olarak şunu söyleyim.. yapmayın bunu! messinin sağ baş parmağının tırnağımı burak mı desen anlarım. hani kıyaslanabilir...

2|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Burak Yılmaz ve Messi kıyaslaması daha neler :D

0|2
    0|1
  • burak yilmaz bizim gol makinamiz

1|1
    0|2
  • Allah için Messi yakışıklı, Burak'ı bilmiyorum.

1|1
    0|0
  • İyi bir Fenevli sorusu.

2|2
    0|2
  • ben bir fenerbahçeli olarak burak diyorum:) messiyi sevmem nedense:)

3|1
    1|3
    • messi kimmiş dimi burak :)

• iyi sen aşkını sevmeye devam et bir kızla futbol hakkında konuşmak gerçekten çok aptalca suç bende bir kızla futboldan hakkında konuşuyorum :)

• şimdi de kızlar futboldan anlamaz diyorsun:) off :) her kız şu yakışıklı bu değil diye izlemiyor futbolu:) ayrıca futbol erkek sporu mu da anlamayayım:)

• ya messi yi kim tanıyor hemde messi burak gibi goler atabilir mi?tabiki burak yani :))))

1|0
    2|3
    • messiyi kim mi tanıyor fanatik gsli asıl burak yılmaz denen adamı kim tanıyor burak yılmaz kim ki messiden iyi olacak burakta messi gibi dört kez yılın IFA Ballon d'Or Ödülü'nü kazansın sonra kıyaslansın burak yılmaz diyenler ya fanatik gslidir ya da beyininde bir sorun var :)

• bide messiyi kim tanıyor diyor asıl burak yılmazı kim tanıyor dünyada futboldan anlamadığı ve takip etmediği apaçık ortada :)

• Sabri reyiz

1|1
    0|2
  • Burak yılmazda kim ya ? O kim ? Kim o ? ŞEREF yoksunu

0|2
    2|1
    • aynen burak yılmaz messinin kazandığı ödüllerin yarısını alsın da görelim messi kendini bilerek yere atmıyor hakkıyla gol atıyor attırıyorda messiyle burak yılmazı kıyaslayıp ayrıyetten burak yılmaz demek messiyie hakarettir :)

• 13 saat önce bu soruya yorum yapmşıtm .. şimdi yeni hesabımla yeniden yapıyorum..

messi

selçuk inan

0|0
    0|0
  • Burak tabiki Gizli

1|1
    0|2
    • fanatik gslinin biri burak yılmaz demesi çok normal şalırdık mı hayır biraz fanatikliği bıraksalar dprular derlerdi burakmış messi kıçıyla gülmüştür :)

• messinin ödülünümü çaldılar :) bu gslilerden asla tarafsızlık beklenmez zaten çok egolusunuz biraz mütevazi ve iyi insan olmayı deneyin bu soruyu messiye sorsalar kıçıyla güler her halde :)

• Uff...iyi yapıyorum

• ikisini bir tutmuyorum saçma olur bu

0|1
    0|0
  • Kalu Uche.. :)

1|0
    0|1
  • messi mi ..

selçuk inan mı .. selçuk

ama şu an messi

0|1
    0|1
  • hangisi çok gol attıysa o:)

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 24

• messi bu soruyu görse futbolu bırakırdı emin ol

0|1
    0|0
  • Admin olsam seni bir daha bu siteye sokmam.Zaten utancından gizli sormuşsun ayıp lan böyle soru mu olur :D

1|4
    2|0
    • işte saçma bir soru ama bazıları burak yılmaz demiş malesef gelde gülme burak yılmaz messini sağ ayağı bile olamaz messinin kariyerinde kazandığı ödülleri vikipediden bir baksın sonra kazandığı daha doğrusu kazanamadığı ödüllere baksınlar vikipediden burak yılmazmış :)

• Sabri reyizz

1|0
    0|1
  • devam edın galatasaraylılar bu sekıl basıt kıyaslamalarla sevıyenız dussun kendınızıde ıyıce bellı edın ...(fenevlı veya beşiketaşlı değilim...) forza anadolu dipnot: abartılmadıgı surece turk takımını avrupada desteklerız...

0|1
    0|0
  • burak yılmaz diyenin beyininden şüphe ederim ne kadar saçma bir soru gsliler yeter artık kör gözlü fanatik olmayın ne burak yılmazı bunu dünyada herkeze sorsalar burak yılmaz mı messimi deseler burak yılmaz kim ki onu tanımıyorum derler fanatik gslinini bir soru işte saçma :)

0|1
    1|0
    • ya sen kendi beyninden şüphe duy,yorumumdaki espiriyi anlayamadıysan espiri kabiliyetini geliştir.messinin dünya çapında bir futbolcu olduğunu bilmeyecek kadar mağarada mı yaşıyorum sanıyorsun?bu arada ben Beşiktaşlıyım.

• ben burak yılmaz diyerek dalga geçmiştim

• ama bende başkasıda senin gsli olduğu zannediyor öyle diyerek burak yılmaz mı messi diyip burak diyenlerin yüzde 95 gsli yüzde 5 de doğruyu söyleyen gslidir hiç bir kartaliçelerimiz ve fenerli bayan burak yılmaz demez tamam iyi futbolcu ama messiyle kıyaslanacak kadar değil :)

• ne kadar aptalca ve saçma bir soru messimi burak mı ne demek bunu soran kişi ne içti burak yılmaz diyen fanatik gslilerin akıllarından şüphe ederim burak yılmaz kim messi kim burak yılmaz messini sağ ayağı olmaz ne kadar fanatikçe bir soruymuş türkiyenin işleri acısı bir durum:)

0|1
    1|0
  • Baki Mercimek

0|1
    2|1
  • Bence Bekir İrtegün

0|0
    0|0
  • Burakmı Ronaldo mu sorusu gelince bu soruyu bekliyodum tabikide messi

0|1
    0|0
  • Tabii ki de Burak.Böyle cevabı kesin şeylerle gelmeyin

1|0
    0|3
  • basit düşün oynadıkları futbolu sktret bonservislerini karşılaştır o sana cevabı verir.

0|2
    1|0
  • Messinin .. olamazlar kusura bakmayın. Burak kendini yerden yere atan hilecinin biri..

0|1
    0|0
  • En iyisi maldonado

0|0
    0|0
  • ne kafası yaşıyorsun sen?

0|1
    0|0
  • Tabi Burak varken Messi'yi konuşmak büyük bir hata :))))))))))))

0|0
    1|3
  • soruya bak ya :D uzaylı messi tabi

0|1
    0|0
  • Sow mu CristianoRonaldo mu sence?

0|0
    0|1
  • Gizli kullanıcı sabah sabah beni güldürdün:D

0|0
    0|0
  • Bence Jossico.Veli Kavlakta da gelecek var..

0|0
    0|0
  • Drogba bence.. Neden dersen kafa toplarına çıkıyor.. :D

0|0
    0|1
  • Sabri

1|0
    3|1
  • ille de messi

0|0
    0|0
  • Selçuk Şahin.