Hep kadınlar, hep kadınlar!?

Her şeyde kadınlar ön planda, Kadın hakları, kadın dezavantajları, kadın sorunları, kadın duygusallığı... ve liste böyle uzar gider.

Kadınlara sorum;

-Sizce erkeklerin hiç problemleri yok mu?

Erkeklere sorum:

-Neden bu kadar geri planda kaldık?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• sorunlarını bizimle paylaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• avutulmak naz yapmak biz kadınların geninde var sen bir erkeksin zaten her halukarda kendini koruyabiliyosun buda senin geninde var sahiplenmek avutmak bununda tribine girmek bence bir erkeğe yakışmaz.

0|0
    0|0
    • anlamıyorsun arkadaş! :D Sahiplendik ama hiç doymuyorsunuz. Ben yok artık ilişkide o var sadece :D İnsan bu kadar da hak aramaz ki :D

• bizi bu kadar şahlandıranlar kim

erkekler:)

0|0
    0|0
  • Hakkinizi arayin, ezdirmeyin kendinizi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hani biz güçlüyüz kendi başımzın çaresine bakarızya

zayıf olan kadına el kaldırırıya çalıştırızya isteklerini hiçe sayarızya bence hak ediyolar sorunlarının olmalarını

0|0
    0|0
  • Kardesim gecmists bayanlaarayapilan haksizliklar simdi erkeklere cevrildi ve col fazla tamonan haklar yuzunden aile kavrami yok pldu artk turk kadinlari gozu acik değil kenedeni dusunur oldu ve sokakta erkekten daha fazla dolasmya bsldilar konusmalri bile.. cok yannls cook

0|0
    0|0
  • Haklısın.. bir kadın, bu ülkede laiklik var diyorsa, erkeklerin alamadığı ve evliliğe kadar geçerli olan yetim maaşını almayacak, dünya kadınlar gününü kutlamayacak.. neticede laiklikte kız=erkek değil mi?

0|0
    0|0
    • Hiçbir ideoloji 7 milyar insanın yaşadığı bir dünyada kusursuz değildir. ayrıca kadın ve erkek eşitliği diye birşey yok. İki tarafın da avantaj ve dezavantajları var. eşitliğe inanmıyorum. sadece çözülebilecek sorunlar olduğuna inanıyorum ama benim değindiğim nokta daha farklı.

• Anlaşılan bu konunun sonu gelmeyecek.. neyse :-\

• Bu arada..soyut olan hiçbir şey ölmez.. unutmayın bunu..

• geri planda kalmadık bence, şu an bile baktığımızda kadınların iş gücüne katılma oranları ve ortalama eğitim seviyeleri çok daha düşük. tamam erkeklerin problemleri var ama onların hiçbiri kadınların erkekleri ezmesinden kaynaklanmıyor :)

0|0
    0|0
  • çünkü biz cinsellik istiyoruz kadınlar istemiyor

0|0
    0|0
  • tatmin konusunda biz çok zayıfız kadınlara oranla o yüzden sorun oluyor

0|0
    0|0
  • Kadınlar bizden daha üstünler. Kesinlikle daha fazlasını da hak ediyorlar. Tv'de gördüğün güzel kızı, sevdiğin kızı, anneni , kız kardeşini düşün ve cevap ver. Hak etmiyorlar mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...