Yıllarca tanıdığınız birisine dönüşü olmamak üzere küser misiniz?

evet arkadaşlar benim başımdan böyle bir olay geçti...yıllarca tanıdığınız arkadaşınız var diyelim evinize bile davet ettiniz o sizin ekmeğinizi yedi siz onun...bir anlaşmazlık veya hangi olay ile karşılaşırsanız ona sonsuza kadar küsersiniz?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler bende yaklaşık 5 yıldır tanıdığım arkadaşlarımla üniversiteye gitmiştim onlarda bana yanlış davranış sergilemişlerdi ve her sınav olduğu zaman ben çalıştırıyordum herşeyi benden bekliyorlardı ve düzgün konuşmamaya başladılar bende tamamen yok saydım sildim resmen onları...biri benim tepemin tasını attırınca direkt siliyorum dönüşü olmamak üzere...tekrar teşekkür ediyorum yorumlar için.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• bana ihanet ederse.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Oldu. Küsmek demeyelim; hayatımdan çıkardım. Yokmuşlar gibi davrandım.

0|1
    0|0
  • hayat bu ve dediğin şey ne ki daha neler neler oluyor bu hayatta...

0|1
    0|0
  • 5 yıllık arkadasımdı meğerse yavastan bütün sırlarımı döküyormuş ortaya işte buydu bitiren:) hani bende bnaya safmışım söyle bakarsak:)

0|1
    0|0
  • 16 yıllık arkadasıma sonsuza dek kustum bu 2.senem ve asla tekrar görusmeyi bırak yuzune bakmayı dusunmuyrm tiksinirsen evet sonsuza kadar kusersn..

0|1
    0|0
  • ilişkimi kestiğim insanlar var bazı hatalar ve çıkan sözlerin geri dönüşü olmaz

0|1
    0|0
  • evet oldu bendede . Cok uzulmusdum bir serefsizlik yapmisti o yuzden hemen cikari verdim hayatimdan.

0|1
    0|0
  • O durumdayim cocukluk arkadasim ivin artik oyle bir arkadasim yok diyebiliyorum

0|1
    0|0
  • Evet oldu. Karşımdaki insan ciddi anlamda dengesiz, manyak ruhlu bir insandı. Ama genetik, aileden geliyor. Ailesini de seven yok çevremizde.

0|1
    0|0
  • kimseye küsemem

0|1
    0|0
  • kimseyle küsmem. sadece irtibatı keserim

0|1
    0|0
  • evet. Denilen hiçbi sözü unutmam .

hiç bu kadar olmamıştım ama kinciyim sanırım

0|1
    0|0
  • 7 yıllık arkadslıgmı ..ciddi sebeplerm vardı.. hala görüşmüyorz.. çok özledim ama :(

0|1
    0|1
    • kim eksiledi lahhn yine gelir gelmez

• holley :D

• :)

• benim ne zaman neye kusecegim belli olmaz cok kindar biriyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• öz hlaam babamın gözünden bir damla yaş döktü eylülde 3 yıl olacak hla konuşmam karşıdan gese yönümü değiştirirrim

0|1
    0|0
  • kusulmemelı.kırılabılırsın ama asla kusluk olmamalı

0|1
    0|0
  • benim akrabalarım bile var yıllarca konuşmadığım en uzunuyla 15 yıl oldu o derece kinciyim

0|1
    0|0
  • hiç kimseye dönüşü olmamak üzere küsmem

0|1
    0|0
  • İyi niyetimi kötüye kullanmak isterse..sonsuza kadar silerim

0|1
    0|0
  • Aşık olduğum kadına saygısızlık ederse , bana yardım edebilecekken etmezse veya benden yardım alabilecekken bir başkasına evvela sorarsa vs vs arkadaşlıklar kolay bozuluyor görüyorsun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...