Sevgiliniz sizin yanınızda, yakın arkadaşınızın kol kaslarına dokunursa bu ne anlama gelir?

evet arkadaşlar...başlık böyle...sevgiliniz var...siz varsınız...samimi bir ortam...bir de yakın arkadaşınız var..

sizin vücudunuz ortalama, ama arkadaşınız fitness yapan yakışıklı,kaslı birisi...sohbet esnasında bu konu açılıyor ve sevgiliniz onun pazularını tutuyor, vay be diyor...o an gülüyorsunuz ama çok bozuluyorsunuz...

erkekler siz ne hissederdiniz bu durumda...ve kızlar sizce bunun açıklaması nedir...

Güncellemeler:
güncelledim gitti :))

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında konu onun kasları değilde senin kız arkadaşının senin yanında arkadaşına bunu yapması seni kıskandırmaya yol açmış.Ve senden başka birisine ilgi duyuyor olması seni rahatsız etmiş.Herkesi eder.Benim böyle bir kız arkadaşımın erkek arkadaşı vardı misal masada oturuyorken kız arkadaşının yanında benim saçlarıma dokunuyordu, işte geriye atıyordu vs.Beni çok rahatsız eden hareketlerdi ve eminim kız arkadaşıda rahatsız oluyordu.Bana bu hareketler hoş gelmiyor.Rahatsız olduğunu bir şekilde kız arkadaşına anlatmalısın.Şaka ile yapıldıysa eş geç ama ciddi ciddi yeniden yaparsa bence onuna konuşmalısın.

0|1
    0|0
    • teşekkürler bu güzel açıklama için..bir daha yaparsa demişsin ama artık bir daha yaparsa bu işin şakası kalmaz be arkadaş...bariz başka şeyler istiyor derim...tamam konu açıldı, şakalaşma vardı ama adamın pazusunu iki elinle sıkıp nasıl bakarsın ya...ne kadar samimi olursak olalım olacak iş mi bu...

• Hissettiklerini onunla ayni şeyleri tekrar ederse konuşmalısın.Umarım bu tür şeylerle zamanınızı boşa harcamassiniz ve ilişkinizin tadına bakarsınız.Bol şanslar

Kızlar Ne Diyor 5

• :( dokunmazdım. sevgilimi kötü hissettirecek bu hareketi yapmazdım.

0|1
    0|0
    • sevgilin yanında olmasa ve aynı muhabbet olsa dokunurmuydun peki

• öyle, durmak geldi içimden.

• teşekkür ederim bu güzel mesajların için...en azından hayatta hala senin gibi böyle güzel fikirlere ve duygulara sahip kızların var olduğunu görmek bana güç verdi...

• belki kötü bir niyeti yoktur ama davranış uygunsuz olmuş :)

0|1
    0|0
    • kötü niyet olmayabilir evet, ama kafama koca bir soru işareti bıraktı haberi yok...şimdi mesela o arkadaşımla sevgilimi bir ortamda bensizken düşünemiyorum...normalde olsa aklıma bile gelmezdi

• haklısınız..onunla uygun şekilde konuşmayı bir deneyin bu konuyu

• bişeylser söylüycem elbet...

• fururum onu

0|1
    0|0
    • e sen kız değilmisin...sen kimi vuruyosun anlamadım :))

• iyiniyetli bir samimiyet olarak düşünmek için aptal olmak lazım galiba...çünkü daha önceki sohbetlerde beğendiği erkek vücutlarından falan bahsetmişti...içindekini uyguladı sanırım...

• bence de Rabbim dogru yoldan ayirmasin bizi

• O kız çok ayıp etmiş keşke yapıştırsaydın birtane benim bile içime oturdu

0|1
    0|0
    • kadına şiddete hayır, erkeğe zulüme evet :))

• Sende haklısın ama bu kadar sevmene üzüldüm

• sevgi mi alışkanlık mı adı her neyse bilmiyorum ama işte öyle pat diye bitiremiyosun..yine de ciddi güven sorunu yarattı bende

• Konusu gecti diye dokunmus olabilir ama hos değil. Hosuna gitmedigini kiza soylemeliydin. Davranışlarından hoslanmiyorsan arkadaslarinla aynı ortama sokma.

0|0
    0|0
    • o ortamda söyleyemedim...daha bugün oldu...arkadaşlarımla aynı ortama sokmamak bir çözüm mü ya...sonuçta yakın arkadaşlarım bunlar...konusu geçse bile ne demek ya kaslara dokunmak :( üstelik aynı ekip yazın tatile gitcez topluca düşün artık

• Söyle yapmasin bir daha hos degil. Bugun kol kaslarina bakan yarın ne yapar bilmem.

• bence de söylemem gerekiyo sanırım...ama aklımda soru kalcak tabi ki...tatilde aklıma neler gelir kimbilir...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunu kabul etmem .İnsan sevgilisinin yanın da başka erkeğe dokunur mu ? Ne kadar dik duruyor deyip kızın memesine dokunsak kabul ederler mi ?

0|1
    0|0
    • demi ya...aslında aynı şey...:(( sorsan bir kötü niyetim yok, sonuçta o arkadaşımız ve samimiyiz, konu açıldı ve ben de istem dışı baktıme spri olsun diye diycek...kadınlar hiç haksız çıkar mı

• Yapsa baya uyuz olurdum.Ama intikamimida alirdim :D

0|0
    0|0
    • nasıl bir intikam peki

• ayni mantikla sende gercekten begendigin bir kiz arkadasina onu utandirmicak derecede sevgilinin yaninda benzer bisi yapabilirsin

• Kadınlar ne ister sorusuna cevap niteliğinde olabilecek şıklardan biri sorunuz tebrikler.Bnece ne istediğini bilen kadın yok dencek kadar az seninkide insansı bir zaaaf göstermiş ama keşke yapmasaymış ben olsam çok içerlerdim ve uygun bir yakın zamanda neden böyle bişey yapıp beni aşağıladın diye sorardım cevabı doyurmazsa , sana bol kaslı zenciler diyip uzardım :)

0|2
    0|0
    • :))bol kaslı zenciler kısmına güldüm...ya kötü niyeti yoktur belki, söylesen ne değişcekki...yakın arkadaşından mı kıskandın yuh diycek...ama kimin hoşuna gider ki bu durum ya...sohbet esnasında sana söylese neyse,ama bariz o hareketi yapması çok can sıkıcı

• Ağzımna tükürimm de uyuz de :)

Yükleniyor...