Millet nolur okuyun...

gençler beni sınıftan birisi seviyordu. benim çıktığım oldugu için reddettim tüm arkadaşları beni çok sevdiğini falan söylemişlerdi 15 tatil sırasında beni unuttuğunu falan laf arasında çarpıtsada en yakın arkadaşı seni seviyor demişti geçen hafta Şu an ise başka bir kızla görüştüğünü söylemiş benim arkadaşlarıma falan. arkadaşız konuşuyoruz yüzyüze bakıyoruz ama başka birisiyle görüştüğü sizce gerçek midir? yoksa benim kulağıma gelsin diye mi böyle birşey yaptı? bugün sınıfta yalnız oturyordum kendi arkadslarını yollayıp sınıfa geldi falan bazı hareketleri çok tuhaf açıkcası...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğu yaralamışsın :) sende şimdi onu takip ediyorsun belki ikili oynıyan arkadaşların vardır bilemezsin :) ama Orta okula gidiyorsan takma 1 2 ay çıkarsınız ayrılırsınız olucağı varsa o da yani neyin peşindesinde böyle bir soru sordun anlamış değilim :)))

0|0
    0|0
    • üniversiteyiz :D

• Ozaman hiç mi hiç takma :D su akar yolunu bulur salla gitsin o ortamını kurmuştur :)) demek ünideysen arkadaşların ikili oynuyoda olabilir arkadaşlarını dikkatli seç.

• kimse ikili oynamıyor aslında. sadece biz çok yakındık ve biri çıkıp böyle birşey dedi ben reddedince arkadaş kaldık. ve kendi arkadaşları inatla beni sevdiğini söylerken o gelip arkadaşıma böyle demiş

Erkekler Ne Diyor 3

• İlkönce Reddettiğin birinin, başka biriyle olup olmaması seni neden bu kadar ilgilendiriyor, bu soruya cevap bul bence... Bi ilişki içerisindeyken başkalarıyla ilgili olaylara bu kadar takılmaman gerekir.. Çokta fifi de geç yani..

0|0
    0|0
    • çünkü daha 5 gün önce falan kardeşim dediği insan bana seni çok seven insanları göremiyosun dedi o şahsı kastederek. 2 gün öncede en yakın arkadaşıma başka biriyle görüşüyorum demiş merak ediyor insan neden böyle birşey yapar diye

• bunu anlayamazsınki zamanı bekle illaki bir açık verir yalan demişse..

0|0
    0|0
  • Okudum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...