Kadınlara bu söz söylenir mi söylenmez mi?

sen karanlık bulutların üstüme hzün ciğlerini yagdırdığında umutsuzluk ve karamsarlık içimi körelttiğinde bir güneş gibi karanlıkları dağıtan hüzün ciğlerini güzelliğinin ışığını yansıttığında ihtişamlı gökkuşağına ceviren içimdeki karanlıkları aydınlık günlere ceviren güneşimsin desem ne derler kesin deli olduğumu düşünürler dime

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar uzatacağına seni seviyorum de daha anlamlı olur. Böyle şeylerden fazla hoşlanamıyorum nedense.

0|0
    0|0
    • peki buna ne dersin seni bir an görebilmek için bir köşede saatlerce bekledim desem ne derler

• Öyle tabiki ama kalbi biraz geride tutup aklı öne çıkarmak lazım. mutsuz olmamak için

• pardon samimiyet nerede ? :)

0|0
    0|0
    • badi daha ne kadar samimi olayım

• AŞK NEDİR ..?

Belki rüzgar olup saçlarına dokunmak.Yağmur olup yanaklarından süzülmek.Güneş olup bedenini ısıtmak Taş olup ayaklarının altında olmakBelki nefes olup içine solunmakBelki damar olup bedenini sarmakBelki kan olup damarlarında dolaşmakBelkide su olup sana susamakbir taş olup yollarına dizilmek Yıldız olup geceni süslemekAy olup gecelerinde doğa bilmekGüneş olup yollarını aydınlatmakBelki çöl olup sana susamak Toprak olup ellerinde işlenmekTopum olup avuçlarında

• yeşermekAğaç olup aşk meyveleri vermekMağden olup keşfedilmeyi beklemekKömür gözlerinde elmasa dönüşmekMagdendeki altın olup yüreğinde işlenmekİşlenipde güzelliğini süselamekYüzük olup parmağında görünmekKalem olup kağdı karalamakİmza olup ömrümü yoluna sermekBir gün değil bir ömür senle olmakBelkilere gerek kalmaksızın bir ömür seni sevmekSeni sensiz karşılıksız sevmekSevgiğini doyasıya haykırmak Seni bir an görmek için bir köşede saatlerce beklemek.

Erkekler Ne Diyor 3

• Beş yıldızı çaktım :)

0|0
    0|0
  • uykmu getrdn ya alt tarafı sevdiği söylcn

0|0
    0|0
    • seni seviyorum demek basit olmamalı3 köpeğ,mde var onları seviyorum ama onlara bu şkil hitap etmiyom

• Anlatım bozukluğu var diyebilirler. Bu işi ustalarına bırakın bir de.

0|0
    0|0
    • müdür benim adım hıdır elimden gelen bıdır

• Bağırarak seni seviyorum de kalabalıkta. Yukarıda yazmaya çalıştıklarını da imha et.

• bağrarak demedim ama gecerken başında gül attırıp seni seviyorum diyen balonlar ucurdum :D

Yükleniyor...