Muay thai mi? Kick box mu?

Arkadaşlar uzunca bir süre Muay thai yaptım ama ikisi arasında kaldım ağırlıklı olarak tekme ve yumruk çalışmalıyım ama muay thai den de vazgeçemiyorum dirsekler dizler kalp kalp :D Birini yaparsam öbürünü bırakmak zorunda kalıcam. sizce?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kickboxta dirsek ve diz yok ama muay thai de tekme ve yumruk da calısabılırsın ayrıca dirsek ve dizden de vazgeçmemiş olursun. kişisel tercihin olarak yumruk ve tekmeye biraz ağırlık verebilirsin diz ve dirseği de bırakmamış olursun. muay thai diyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Nedir bu ikilemin sebebi? Profesyonel kariyer gibi bir durumun varsa muay thai çok daha zor. kick box dan devam et derim. ha bu sadece şahsi bir durumsada keyfin bilir.

0|1
    0|0
    • Durum şu: Çok yorucu ve zaman alıcı antrenmanlar yapıyorum profesyonel kariyer hedefim olsa muay thaiye devam ederim 4 senedir sporcuyum. Yalnız bir yandan sadece tekme yumruk ağırlıklı antrenman istiyorum o da mümkün değil

• O problem değil reflekslerim acayip kuvvetli her bulduğum en ufak açıdan rakibin açığından bile dirsek çıkarabiliyorum. Ama karşıdakinin atikliğine de bağlı kick box bence de ama biraz daha düşünmeliyim teşekkür ederim

• Önemli değil kardeş hayırlı geceler

• kesinlikle muay thai kardeşim bu işe kickbox la başladım sonra muay thai ye geçtim kondüsyon ve eskivlerim güçlendi, hareket kabiliyetim arttı, punch, kroşe, aparkat, low ve high kicklerim eskisine oranla çok daha iyi bunların yanında diz ve dirseklerimi de nasıl kullanmam gerektiğini öğrendim. Yani kesinlikle muay thai ;)

0|1
    0|0
  • Muay thai daha iyi dostum. Kick boks u herkes yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...