21 Yaşından sonra boy uzatma yolları?

Boyum 162, 21 yaşındayım. Regl dönemim 13 yaşımdayken oldu. Henüz kemik durumuma bakmadım ama baktıracağım. 21inden sonra imkansız diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mı?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Evet 23 24 yaşına kadar boy atabilirsin

0|0
    0|0
    • süpermiş. :D

• gizliğini kaldır özelele gelirmisin

• anladım özele gelirmisin gizliğini kaldır

Erkekler Ne Diyor 17

• Sorun etme bunları.

0|0
    0|0
    • ya sitede gördüğüm kadarıyla kimse beğenmiyor kısaları, amaaan neyse. :D

• En fazla doktor desteğiyle 3 cm kadar uzatılabilir. Normalde 17 yaştan itibaren kemik uçları kapanmaya başlıyor.

0|0
    0|0
    • Büyüme hormonu, evet duymuştum onu. 3 cm yeter yahu, 165 ile ideal boy sınırına ulaşmış olurum, daha ne.

• Kadında ne kadar boy normal sayılıyor?

• Kadın ya da erkek diye değerlendirme olmaz. Normal boy 1.50 ve üzeridir. Altı cücelik olarak tanımlanır.

• uzamasin daha 162 fena degil

0|0
    0|0
  • 50 yasında 12 cm atan var, gelmis 21 den bahsediyosun 😄
    Düzgün beslenip egzersizleri yaparsan uzarsın

0|0
    0|0
    • rlly? :O e herkes uzamaz diyor :(

• Ya canım sen benim dediklerimi anlamıyormusun, yoksa anlamakmı istemiyorsun? Diyorum ki eger sağlık sorunun yoksa her yasta uzamak mümkün!

• 22-23 yaş altı 20 cm i buluyor, sonraki yaşlardada yavas yavas düşüyor işte

• 1 62 boy kısa degildir
    ayrıca 20 yaşından sonra vücut fiziksel gelişimini durdurur maalesef ve son halini alır

0|0
    0|0
    • kısa değil dediğinize göre rahatlayabilirim? :)

• İmkansız.

0|0
    0|0
  • 162 çokmu kısa yani

0|0
    0|0
    • Bilmem. Burada bir konu okudum "o ne lan cüce" falan diyorlardı. bilemedim.

• Bilmiyorum aslında bende biraz takıntılı komplekliym ve neden yanlızm onu bende çözemedim bak. . yıllardır. .)` ama fazla iyi niyetlilikten olabilir. . Şairin o sözleri geldi aklıma)

• Sevmeyi iyi biliyorum. Bunun karşılığınıda pek fazla almadım. Acıkcası pek sevgilim olmadı. Bir veya İki tane olmuştur onlarda on günlük. Çünki ben kendi hayatıma katlanamıyorum bir başkasının benim hayatıma katlanmasını beklemek biraz zor (beni anlatıyor)

• İmkansız. Boyun kısa değil boşuna canını sıkma.

0|0
    0|0
    • herkes kısa diyor ya sitede. moralim bozuldu. sakjhj.

• Bozma moralini türkiyede boyu kısa olan erkek çok onlarada senin gibisi lazım 😂

• Ya açıkçası tipin boyun o kadar önemli olmaması lazım. İç güzellik falan filan. Ben seversem 140 boyunda bir erkeği bile severdim ama toplumun büyük bir çoğunluğu önce dış güzellik diyor.
      boyum prezentabl olmamı da etkiliyor, sadece erkekler değil.

• Artık geçmiş olsun. Daha uzamaz boyun : )

0|0
    0|0
    • ameliyat dalan diyorlardı ama bazo sporları yapamıyormuşsun o zaman da, araştırmıştım. kısa sayılır mı peki boyum, ona göre depresyona giricem de...

• dış görünüşü çok takmayan, boyumu da sıkıntı etmeyen birini bulursam neden olmasın :D

• İnşallah : )

• uzamaz

0|0
    0|0
  • Sadece ameliyatla uzatabilirsin ama hiç tavsiye etmem çok zararlı.

0|0
    0|0
    • duymuştum onu ve düşünüyordum. ama baz sporları yapamıyormuşsun hayatın boyunca. O handikap. Bacağımda bir çivi ile dağcılık yapamazmışım :/

• Miranda Kerr gibi hepsi, sadece scale'i küçültmüşsün gibi düşün :D

• Düşündüm. eh idare eder :D

• uzamaz sporla sekle sok

0|0
    0|0
    • kilo 52 ölçüler de 87 62 90 falan. kısa sayılır mı boyum? :(

• miksen uzamaz ugraşma

0|0
    0|0
    • yahoodakiler de öyle diyor... yahu her kusurun bir ilacı var bir şu boyun yok, japonlardan bir atak bekliyorum.

• dediklerni yaacağım. Keçi peyniri aldık bugün. :)

• sen bana bir mesaj atsana

• Devedede Boy Var Eşeğin Arkasından Gidiyor :)

0|0
    0|0
  • uzamaz uğraşma

0|0
    0|0
    • boyum kısa sayılıyor mu peki, eğer öyleyse ameliyat düşünüyorum da...

• kısa değil oldugun gibi kendini kabullen mutlu ol

• kısa değil dediğine göre kendimi kabullenip mutlu olabilirim canım kendim <3

• 21 den sonra uzamaz malesef gec kaldin once sorsaydin hallederdik:(

0|0
    0|0
    • tüh. :( niye beni 13 yaşımda uyarmamışlar ki bak kızım kısa kalırsın, sorun yaşarsın yetişkin olduğunda hem iş hayatı hem de erkekler bakımından diye... 162 kısa sayılır mı ki yoksa normal mi? :(

• Zor tabi ya kisa boy pismanliklir

• ben pişmanım şahsen ama belki hrkes dış görünüşe bu kadar önem vermiyordur umudu da var bilemedim

• balik ye belki biseyler olabilir bir bes cm daha gelse yeter cok kucukte sayilmassin

0|0
    0|0
    • balığın siyah eti diye duydum, yiyorum onu haftada bir falan.

• bir soru: kaç cm daha lazım normal olmam için?

• bence boyun kucuk degil iyi yane 1,65 olsan tabiki daha iyi balik ye ins olur

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...