Benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim

selam arkadaşlar ben hiç kız arkadası olmamış bir erkeğim :( bu yüzden sormam lazım sizlere. şimdi bir kız var işim bana göre zor markette çalışıyor. benden hoşlandığını anlamam için neler yapması gerekiyor. market ortamında biraz zor anlayacağım galiba bazen yakınımda bazen uzakta birgün bakıyor diğer gün bakmıyor. bide kızlarla konuşmakta güçlük çekmeyen biriyim ama iş bu konuya gelince kilitleniyorum ne olur yardım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Markete gittikçe bişilerin yerini sor, öminik şakalar yap.. "aaa bunlaırn yeri de her gün değişiyo galiba" falan de.. öyle tepkisini ölç bakalım ne olacak. bol şans

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hoşlanıp hoşlanmadığını düşüneceğine hoşlanmasını sağlasana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Abidik gubidik şakalar ile maça başlarsan, direk maçı tatil ettirirsin. İlk olarak kıza karşı biraz göz aşinalığı oluşturacaksın. Kız seni her halinle fark etmiş olacak ve sohbet başlattığında seninle ilgili olacak. Eğer bu teoriyi atlarsan, kızla tanışmayı başarsan bile dilini çözmen biraz zaman alır ve en önemli aşamalardan bir tanesini sağlam temeller üstüne oturtamazsın. Kızın içindeki heves kaybolabilir.

Daha sonra, iş çıkışında rastgele karşılaşıyormuş gibi bir izlenim verip sohbete başlayacaksın. Çünkü seni artık şahsen tanıdığı için, doğal bir tanışma seansı oluşacak ve reddetme ihtimali hemen hemen hiç olmayacak.

Deneyimin olmadığı için; bayanlara saat sorma egzersizini adım adım uygulayıp gidebilirsin. Umarım konuşma güçlüğü çekmiyorsundur.

Unutma; Tanışma fırsatını yakaladığın ilk anda değerlendireceksin...

0|0
    0|0
  • ben hoşlanıyormusun bak doğruyu söyle ölümü gör de.cevabı verince anlarsın :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...