Türkiye-Andorra:2-0. Ne düşünüyorsunuz?

Goller tabi ki 2 Galatasaraylımızdan geldi,Selçuk ve Burak:)

Kıskananlar çatlasın!

0|0
10|34

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• mac degil iskenceydi resmen avci anlatiyor yok pozisyonlar varmis yok bilmem ne varmis anlat aslanim anlat bizimle dalga geciyor herhalde milli takim olmus torpil takimi nerde serdar aziz ? nerde salih ucan ? nerde oguzhan özyakup bunlar bu maclarda oynamicakta nezaman oynayacaklar ? iddaa ediyorum ümit milliler bu andorraya 5 cekerdi

2|0
    0|0
    • hasan ali kaldırım fenerde ilk 11 oynuyor mu?bu arada galatasaraylarından gelmiş goller milli takımı bile bölüyorlar,almazsan oğuzhani sokarsan olcayı 80de neyse de farklı yeneceğimiz maçı 2-0 kazandık,çok matah oynamış gibi övünüyorlar.

• Andorra'lıyım. Kötü oynadık, GS'a tebrikler :(

2|1
    0|2
  • senin kadar saçma bir soru soran görmedim... Şurda Türkiye'nin maçı var, takım muhabbetine getirip, ortamı iyice germeye çalışıyorsun... Kimsenin kimseyi kıskandığı falan yok, asıl bence sen hasta kıskanç birisin; herkesi kendin gibi sanıyorsun ! :/ Andorra gibi mahalle takımını zor yenen takımın da Dünya Kupası maçlarında işi olamaz !

0|3
    1|1
    • arkadaşım seni kutluyorum düşüncelerin için

• futbol takım oynudur özellikle milli maçlarda böyle fesatlıklardan kaçınmalısın soran'can

• neyse arkadaşlar benim içimde hepinizden fazla türklük sevgisi,vatan aşkı var bir milliyetçi olarak.

• ne kıskanıcam. atsınlar yeterki kimin attığı önemli değil.

2|2
    0|1
    • 1 değil de beraberlik oynamalıydım ben 2den fazla fark yapar zannetmiştim :(

• Maça bakmadım bile. Üzerinde konuşup tartışmaya dahi değmez bence.

1|1
    0|1
  • goler gslilerden geldi demen saçma olmuş.sen futboldan anlamıyorsun sanırım andorra gibi bir takımı ancak 2-0 yenebiliyorsak.gollerin birini de frikikten atıyorsak.bu milli takım için bir utançtır zaten.kim neyi kıskanacak anlamıyorum milli maçı gs'liler fb'liler diye izlemen de yazık.

0|1
    0|0
    • milli maçı tamamen türklük için izliyorum,bu bir gurur meselesi burda türkiyeyi ne kadar sevdiğimi kanıtlamama hacet yok,gsliler attı kabul edeceksiniz,futboldan da anlamıyorum evet.

• hayır böyle bir gururu yaşamayacağım.

• :) tamam güzel o zaman

• Bu arada Türkiyemin şansı az değil ROMANYA SON DAKKADA GOOOL ATTI VE 2-2 BİTTİ , işimize gelir bu skor ;)

2|1
    0|1
  • İzlerken sıkıldım.

1|0
    0|0
  • daha farklı kazanabilirdik ama nasip olmadı .daha iyi oynamamız gerekli .salı günü daha önemli maçımız var .daha organize olarak oynanamız gerekli .

1|0
    0|1
  • ülke puanı dışında bir önemi yok dost acı söyler

1|0
    0|0
  • el rezalet-ül perişan-ül haşerat-ı milliye. vallah-ül azim anlamak na mümküyn? :D

1|0
    0|0
  • Kimle oynadığını bılmıyordum baktım 1,2 gidiyoruz haberlerde dedım yanlışlık olmasım bız mı kazanıyoz gerçekten :))

1|0
    0|0
  • türkiye maçını bile gatasaraya getirdinya bi' şey demiyorum..

0|2
    2|3
  • Goller Sadriden..

1|0
    0|2
  • iyi amma maalesef umutlar azaldı

1|0
    0|0
  • 3-4 hatta 5 olmalıydı.. 1'' i zaten serbest vuruştan geldi..

1|0
    0|0
  • sanki İspanyayı yenmişiiz kıskanlar çatlasn diyo :D

0|2
    0|0
  • Galatasaray olmasa Türk futbolu olmazdı bunu bir kere daha gördük bugün ...

2|0
    0|4
  • O takımı da yensinler artık

1|0
    0|1
  • hanfendi öyle düşünmeniz yanlış milli takımda oynıyanlar bjkli fbli gsli değil türkiyeli isterse 6 gol olsun hepsini çorum spor atsın o goller milli takımın maçında atıldığı için çorum spora bir katkısı yok haa şimdi bjkli olduğum için böyle düşünüyor olabilirim ama şuda bir gerçekki gs ve bjk kardeş takım gibi görünür o yüzden bence milli maçta takım ayrımı yapmayalım :)

0|1
    0|2
  • Selçuk ve burak galatasaray kurtarıyor yine ülke futbolunu ne olucak böyle bilmiyorum çok boktan takım.

0|2
    0|1
  • Aferin, siz devam edin böyle şeylere.Sonra neden G.Saraylılar sevilmiyor diye ağlarsınız.

0|0
    1|1
  • handıkap bıle olmadı. 3. bıle olamayız

0|0
    0|1
  • bu türkiye bu oynayışlaa bir b*k olmaz:D

0|2
    0|3
    • doğru dostum, şike yapılsın, takım batıranlar başkan olsun böyle olunca dünya kupasını alırız.

• zihniyete bak sadece gülüyorum sana..

yazık diyeceğine rağmen andorra gibi bir amatör takıma 2 gol atabildik sadece..

0|0
    0|2
    • evet duydum,sanırım maçın 10-0 olmasını bekliyordun ama işin biraz da teknik direktör yönüne bak?

• en az bir 4-5 bekliodum.. teknik direktör le alakası yok bizim oyuncular oynamıyor adam gibi...

• Galatasaray 2 Andorra 0 diyorsun yani o da güzel:)

0|0
    0|0

• izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ne alaka 6s maç mı yaptı yoksa bizlerin izlediği milli maç değilmiydi...

0|0
    0|1
  • Ali gol atar, Veli'nin g*tü neden kalkar?

0|0
    0|1
  • Mahalle takmını bile zor yendk !

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu bir milli mac cocukca takimlara ayirmayalim sacma oluyor, tek yurek olduk sonucta o golleri Turkiye adina attilar bir takim adina degil. Daha fazla gol atabilirlerdi rakip cidden kolay bir rakipdi fakat gozumuz aydin yendik :):)

1|1
    0|1
  • golller aslanlarimizdan geldi ayri bir mutluluk

1|0
    0|1
  • Böyle kötü takıma 4-5 gol atmak gerekirdi 2-0 bize yakışmadı. Ayrıca bu milli takım Galatasaray oyuncuları olmasa ne yapacaktı çok merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • kuşlar çıldırmıs:)) 5 puan:)

2|1
    0|1
  • iddaa oynamıştım yattı bu maçtan dolayı :((

1|0
    0|0
  • önceden bu takımları 5 lemeden yollamazdık

2|0
    0|0
    • sen milli takımlarıda mı takip ediyon ruhiye :( şaşırıyom valla :S Frontosa :P

• milli takmda bile ayrıcalık,galatasarayınızdan geldi.görmemişin oyuncusu olmuş neyse..

0|1
    0|0
    • galatasaraylı olmadığın için böyle konuşuyorsun:) ben takımı falan bölmüyorum hasan ali de aynı bekir de aynı umutta burakta.

• bölüyorsun,kıskananlar çatlasın ne,galatasarayımız ne.yok bekir de hasan alide birmiş.çelişkinin böylesine de pes.

• milli takımda takımcılık yapmak adam olmuş...ne diyelim

• Ben 3,4 gol bekliyordum Türkiyeden:)

1|0
    0|1
  • gene burak kurtardı:D yahu soruna eksık ppuan vermemıslermı 5 yıldız guzelım catlasın kıskananlar

1|1
    0|1
Yükleniyor...