İnsanların 3 değil 1 çocuk yapması ya da evlat edinmesi gerektiğini düşünüyorum. Ya sizler ?

" Bir yaratıcı olmaya ve ortaya yeni yaratıcılar meydana getirmeye hazır değilsen çocuk yapma. İhtiyaç için çocuk dünyaya getirmek yanlış bir şey, yalnızlığını hafifletmek için çocuğu kullanmak yanlış, insanın kendisine benzer bir kopya çıkarmayı kendine amaç edinmesi yanlış. Tohumlarını geleceğe doğru kusarak ölümsüzlüğü araması da yanlış, sanki spermler bilincini taşırmış gibi ! " Paragraf hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyorum.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan gerçekten bir çocuğa mı ihtiyaç duyuyormuş? Çocuk daha çok ihtiyaç duyuyor be :D

Kendi çocuklarımız genlerimizin %50'sini, torunlarımız %25'ini, torunlarımızın çocukları %15'ini taşır bu arada.Yalnız bence de evlat edinilmeli.Ta ki hiç bir yetim çocuk kalmayana kadar...

0|1
    0|0
    • İnsanın ihtiyaç duymasını geçtim. Anneler babalar evlenen çocuklarından torun istiyolar resmen:S Bu nasıl iştir onu anlamıyorum.

• Yaa ben mesela çocuk istemiyorum. O zaman neden evlenmek zorunda olayım ki ? Bence 'evlilik' çocuk yapılacaksa olmalı. Yoksa bürokratik bir aşk gibi oluyor. Bi de bu zamanın insanları birbirini çekemiyor, saygı gösteremiyor. Boşuna evlenip sonra boşanıyorlar. Ne gerek var kağıt işlemlerine?

• Hmm.Doğru söylüyorsun..

Kızlar Ne Diyor 4

• çok mantıklı

0|1
    0|0
  • en azından 2 olmalı bence

0|0
    0|0
  • Bence 1 cocuk yanlis ben tek cocugum ve keske bikac tane kardesim olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Erkek cocugunu garantilesem, hemen dogurucam.

0|0
    0|0
    • Neden bahsettiğini anlıyorum. Bu gezegende kadın olmak zor ama inanki bu dünyaya erkek çocuk bile getirilmez.

Erkekler Ne Diyor 3

• bence hiç evlenmesinler hep boşanıyorlar :s çocuklarda ortada eziliyor.ya da evlenirken bir test uygulansın üniversite sınavı gibi. o zaman herkes zor kazandığı için değer bilir belki :)

0|1
    0|0
  • bu devırde cocuk yapılmamasını dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Çocukları çok sevdigim ve iyi bir baba olacagımı düsündügüm için çocuk sahibi olmak istiyorum ama 1 tane. 2 çocuk 3 çocuk daha fazla çocuk bence de gereksiz. Leblebi gibi çocuk yapılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...