Evlenmeyi düşündüğün kişinin Hayat kadını ya da Jigolo olduğunu öğreniyorsun

Biriyle tanışıyorsun ve her şey mükemmel ilerliyor o seni seviyor sende onu seviyorsun yaklaşık 2 yıl geçiyor aradan ve evlenme teklifi ediyorsun ve hiç bir cevap vermeden kaçıp gidiyor. Aradan bir ay geçiyor ve seninle konuşmak istediği bir şeyler olduğunu söylüyor ve durumu izah ediyor kendisinin bir hayat kadını ya da jigolo olduğunu söylüyor bu yüzden evlenemeyeceğini söylüyor. bunu sakladığı içinde kendini affetmiyor. sen onu seviyorsun o seni seviyor ama durum malum ne yapardınız? Jigolo eklemicektm aslında sadece hayat kadını yazacaktım ama kızlarında fikirlerini almak istedim.

Güncellemeler:
seninle tanıştıktan sonra bir daha o işi yapmıyor ve hatta iş arıyor işi birlkte buluyorsunuz. Sizinle birlkteyken isim vermeyeyim bir giyim mağzasında çalışıyor arada bir ziyaret ediyorsunuz.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen burdakilere bakma, kimsenin basina gelmemis mal mal konusuuyorlar. Ortada iki senelik bir beraberlik var, illa ki hatri vardir yasadiklarinizin!

Ve bencede her insan 2inci bir sansi hak eder aslinda... Eger seviyorsan ne olursa olsun Kabul etmelisin, yoksa ilerde senin de icin rahat etmez gibime geliyor. Önemli olan senden öncesi degil, seninleyken nasil oldugu, yani sonrasi.

0|2
    0|0
    • Kendimizi onun yerinede koymalıyız. 2. Bir şans istediğinde insanların sırt çevirmesi aklıma geldikçe ben bile kendimi kötü hissediyorum

• Kesinlikle öyle. Birak insanlik sende kalsin, sende digerleri gibi olma...bir tekme de sen vurma kiza;)

Kızlar Ne Diyor 8

• Büyük konuşmak istemem ama Allah bana doğru yolda olan bir eş nasip etsin.Kısacası istemem.

0|1
    0|0
  • öyle adamla işim olmaz diyorum ama büyük konuşmak da istemiyorum

0|0
    0|0
  • istifasını versin yamacıma gelsin

aşık olduktan sonra gözüne perde inen takımdanım ben

0|0
    0|0
  • bu kadar yalan ve senle olduğu sürece işine devam etmiş olması kesinlikle affedilemez devam etmiş olmasa belki ama seninleyken de bu işi yapmışsa o iş yaş biter yani o an.

0|0
    0|0
  • 2 yılda bunu anlayamayacak kadar salakmıymışım ? Yazıklar olsun bana

0|0
    0|0
  • ivana sert ya

0|0
    0|0
    • senin bu olay basindan gecti demiii kiz arkadasin hayat kadnimiydi sorun ediyomusun

• sacmalama bende zaten sirt dönmem nece hayat kadinlari var adam gibi kadinlik yapio kocalarina ama bazi kizlar onu bile yapamiyor seviyorsaniz hic biseyi takmadan beraber olun onunda yuva kurmaya hakki var hic kimse bu duruma düsmek istemez

• evet. Herkes sevip sevilmeyi güzel bir hayatı hak ediyor.

• benden öncesiyle ilgilenmem ama benden sonra yalansız ve dürüst olduktan sonra kabul ederim

0|1
    0|0
  • o anda biter dahası olmaz düşünmeye gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Acik Acik konusalim.

O Kadinlan/Erkeklen 2 sene yasiyorsun. Ve okadar birbirinizi seviyorsunuz ve iyi anlasiyorsunuz ki evlenmeye kalkiyorsunuz.

Kadin/Erkek esgiden yaptigi seyden okadar kendisini suclu isetiyor ki kaciyor, siz ondan dahi birisini hak ediyorsunuz niye.

Bu insan benim gösümde iyi birisi. Hepimis, pisman oldugumuz seyler yapariz.

Bu kisi adam öldürmedi ve eskisi gibi yasamiyor.

Saygilar.

2|0
    0|0
  • Direk basligi okuyarak cevap yaziyorum.Öyle bir durumda GAME OVER

0|1
    0|0
  • Allah belanı versinnn :D

0|0
    0|0
  • öle sey olamaz. benım sevgılımse nerde nezaman ne yapacagını bılırım. ne zaman fahıselık yapacak

0|0
    0|0
  • oww çok ağır mış evlenmezdim her halde çünkü mutlaka ilerde sorunlar çıkar .s

0|0
    0|0
  • Yaşamak lazım.

0|0
    0|0
  • Ne kadar seviyo olsam da kaç kişinin altına yattığı belli olmayan biriyle de ne kadar iyi olur ki yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...