Böyle vucuda sahıp olmak ıcın nasıl calısmak gerek? Sporcular baksın?

Böyle vucuda sahıp olmak ıcın nasıl calısmak gerek? Sporcular baksın?
Zaten düzenli olarak spor yapıyorum kad çalışıyorum ama sic pack istemiyorum istediğim tam olarak bu. Çalışmam nasıl olmalı?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım fıtness yarışmacısıyım ben böyle bir vucuda sen sahip olamazsın yani kas gelişimi için yüksek miktarda protein almalısın ve bu resimdeki kadın steroidde kullanmış bariz belli ama iyi bir fizik dersen sana Program vereyim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Resimdeki kadın steroid kullanmış. Bunun yanında protein tozu ve bcca.

0|0
    0|0
    • Nerden anladın

• Bide düzgün beslenme degil hem spor hem beslenmeyle yapilir bu vucut.

• @Feritt35 Sana göre yoksa yok. Fakat bana göre var. Bende zaten protein tozu kas yapar demiyorum. Düzgün beslenilmediği sürece tozun faydasıda yok bunu her zaman derim. Fakat düzgün beslenme, spor ile beraber çalışmayla mümkün. Tozu geçtim, spor öncesi alınan bcaa kas kütlesini arttırır. içilen amino asitte kolay kolay öyle damarları çıkartmaz.

Erkekler Ne Diyor 18

• calısmakdan once ıyı bır genetıge sahıp olmak lazım kanks

0|0
    0|0
  • çok fazla çalışman gerekli :D

1|0
    0|0
    • ablacım gereksizlik olsun diye demedim yanlış anlama bende sopora gidiyorum en az 1 yıl çalışmalısın düzenli olarak ama haklısın hata bende açıklama yapmadım özür dilerim :D

• bunu burda soruyosan zaten bu vucuda sahip olma willpower yok

0|0
    0|0
  • Yağ oranı bir kere çok düşük ve genetikle ilgili şekli bakalım sende böyle mi çıkcak görmeden bişey söylenemez

0|0
    0|0
  • Erkekmi kizmi ziktigim belli olmazki bunla :) Simdi bunun vajinasi mengene gibidir zikimi birakmaz :)

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • 40 yıl çalışman lazım dicem de o zamana kadar ölürsün

0|0
    0|0
  • Abi hatun dedigin biraz ele gelecek bu nedir arkadas

0|0
    0|0
  • Genetik ve çalışma :) yağ oranını dusur meye bak

0|0
    0|0
  • steroid kullanmış, muhtemelen growth.

0|0
    0|0
  • Taş gibi kadını sevmeyen var. Yok kassız olcak yok balık etli olcak filan. Lüp lüp sallansın bide etleri olmadı. Şimdi bunu beğenmeyen erkeklerin zevki lüp lüp et oluyor da zevksiz biz mi oluyoruz

0|0
    0|0
  • Kadın da kas nedir abi yaa kadinsin sen yaaa çok itici

1|0
    0|0
    • Kezo nedir olum yaa ruhunun iticiligindenmidir nedir bu kas sevdası

• İğrenç ya bence hiç gerek yok. Kadın dediğin nazik ve kibar olmalı , kaslķ değil.

1|0
    0|0
    • Sana sormadık zaten

• Hepimize sormuşsun ve özellikle sen cevaplama diye belirtmemişsin cınım. Kaç kere söyledim iq nuzu yaşınızla orantılı kullanmayın diye , iyi eğlenceler :)

• byabı calısma gerek zor

0|0
    0|0
  • kendı fotonu paylas boyle olup olmayacagını söyleyeyım sana :D

0|0
    0|0
  • Böyle vucudun olursa başın beladan bacak aran şeyden kurtulma :-)

0|0
    0|0
  • Kadınların böyle vücuda sahip olması iyi değil. Kadınlık cazibesi kalmıyor, erkeksi duruyorlar.

0|0
    0|0
  • Tövbeler olsun 🙈

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abi kusucam bu ne ya :/ Kas erkeğe yakışır
    24.media.tumblr.com/...lxdej5MB891qevbmjo1_500.gif

0|0
    0|0
  • Bu nedir allahım 😍

1|0
    0|0
  • ııy iğrenç ya

1|0
    0|0
  • Bunu evde yapman imkansız diyet ve kas yoğunluklu özel spor hocanl bir calisman lazim kadının kas yapması daha zor zaten

0|0
    0|0
    • Resimdeki kadın steroid kullanmş zaten bariz belli

• @Delgado330633 Nereden belli?

• Yag oranı çok düşük dogal yollarla bu yag oranına inmek zor ayrıca karın kasları çok büyümüş bir kadının karın kadı asla bukadar büyümez benim bile bukadar belli degil ki ben yarışmacısıyım bu işin 8 yıldır böyle karın kasım olmadı yani :)

Yükleniyor...