Spor yaparken kadınlarda protein tozu nasıl bir etki gösterir?

Çok fazla kas istemiyorum ama kolay şekillenmemi hızlandırır mı?

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmen de eksiklik varsa kullana bilirsin yoksa mucizevi bir etkisi falan yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Protein tozu uygun kullanimda guzel etki verir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• protein tozu normal besinlerden aldığın proteinle aynı ama daha pratiktir ve kana daha çabuk karışır ve daha çabuk kaslara ulaşmasını sağlar, o nedenle eğer düzgün beslenemiyorum dersen, yani besinlerden yeteri kadar protein alamıyorsan yemek yiyerek, protein tozu o eksikliği gidermeye yarar, onu kullandığında oturduğun yerden spor yapmadan mucizevi bir şekilde kas yapmayı bekleme, doğal yolu tercih edersen, tavuk göğüsü ve yumurtanın beyazı bunlar çok iyi protein kaynaklarıdır bunları tüketerek de aynı sonucu elde edersin, yalnız günlük alman gereken protein ve karbonhidrat miktarını hesaplaman gerek bunun için profesyonel birinden yardım almalısın, vücut yağ oranı kas oranı vb bu kas oranına göre alman gereken protein hesabını yaptırmalısın

0|0
    0|0
  • cok fazla kas istemiyorum neremle gulsem

0|0
    0|0
  • mal misin kadin vicudu zaten cok kas yapamaz kadinda testesteron yok. ve protein tozu kötü etki yapmaz

0|0
    0|0
  • yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Dediğin hızlandırır üstüne çok yemek yedirebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şekillenmeye faydası olur ama fazla yan etkisi var

1|0
    0|0
  • Her şeyin zamanda olanı güzeldir protein tozuyla daha erken şekillenebilir vücudun fakat yan etkileri arasında ölende var

0|0
    0|0
Yükleniyor...