4 ayda iyi bir gelişme olmuş mu?

Bu soruyu daha önce sormuştum ama gene soruyorum. Kendi karın bölgemi ve istediğim karnı göstereceğim. 4 aydır fitness yapıyorum ama bu yolda az bir yol kat etmişim gibi geliyor, asla istediğim gibi olamayacakmışım gibi hissediyorum. Bu yüzden motivem düşüyor, bırakmayı düşünüyorum bazen. Zayıfım, fitim ama istediğim noktaya bir türlü ulaşamıyorum.
İşte benim karnım ve özellikle soruyorum 4 ayda böyle bie gelişme iyi mi sizce yani yeterli mi yol kat edebilmiş miyim?
4 ayda iyi bir gelişme olmuş mu?
Bu da istediğim;

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence yaklaşmışsın devam et beslenmen de çok önemli

1|0
    0|0
    • valla sabah akşam tavuk, balık tüketmekten iliğim kuruyacak :D her şeyi yapıyorum ama yeterli gelmiyor :(

• olacak yulaf ezmesi yoğurt falan da tüket bence yaklaşmışsın pes etme ya

• yok pes etmem :) çok teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 8

• Knk ust karin olusmus ama alt karin zaten zor cikan bir kas motovasyonun niye dusuyoki

1|0
    0|0
    • işte az mı gelişiyorum, genetiğim mi bozuk diye falan filan :D yetersiz geliyor biraz gördüğüm gelişim işte sabırsızım

• Evet oyle en iyisini yaparsin
      Bu arada bir sporcu icin motivasyon cok onemlidir kimseye kulak asma hirbirsey moralini bozmasin
      Sana basarilar simdiden :D

• çok teşekkür ederim, sana da başarılar dilerim. :)

• Olmuş

1|0
    0|0
  • Mekik cekiyorsun üst bölge oluşmaya başlamış ama alt yani senin kasik bölgesindeki şekillenme için bacak hareketleri çalışman daha çabuk sonuç gerektirir. O gösterdiğin resim en az 18 ayda oluşur

0|0
    0|0
    • 18 ay mııı? sqıat, leg press, lunge, leg extension falan bolca yapıyorum zaten..

• Sana basit bir formül vereyimi ben dokuz ayda hem üst hem alt karın kaslarını baklava tabiri ile oluşturdum 9 ay süre. Hergün 1km yürü koşu bandın varsa. Kendine bir ip bul 1kg ağırlığı olursa iyi olur 500 le başla artirabildigin kadar arttır ben Şu an 1000 yapıyorum. Mekik sayısına ilk başladığımda 10 ar 3 set yapıyordum. Bir gün araya la haftada 5 arttırarak 9 ay sonunda 100 periyot 300 tane yapıyorum. Bacak dairesel ters bank ve pedal hareketlerini sırasıyla hiç ayağını yere koymadan çalış ve basıni gogsunun üzerine doğru çekerek. Yapabildiğini yorulduğun sürece çalış. Video ları youtubeden bakarak aynısını yapmaya çalış. Mekik aslında tam istedigimiz sonuç değil önemli olan bacak hareketleri

• haftada 2-3 kere salonda çalışıyorum ama bunları orada yapamam sanırım :(

• spordan hemen sonra cektiysen bu fotoğraf geçersizdir :) vücut sıcakken daha gergin görünür

0|0
    0|0
  • Valla bilemedim ki.

0|0
    0|0
  • 4 ay önceki halin neden yok

0|0
    0|0
    • Çünkü sildim.. ama şöyle diyeyim gene zayıftım ama göbek vardı ve hiççç kas yoktu

• ya :( yaza kadar görünür bir kas kütlesi elde eder miyim peki böyle olmasa da?

• 14 senedir yeni yeni istediğim hale geldim ben oda protein tozu kas iğnesi ve 3 saatlik stabil sporla oldu yaza ne kaldı işin zor

• Bence iyi calsmya devam

0|0
    0|0
  • abovvv. güzel olmuş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...