Hoşlandığım çocuk okulda bana bakıyor ben bakınca kafasını çeviriyor yardım!

arkadaşlarım okuldayken hoşlandığım çocuğun yanımızdan geçerken falan göz ucuyla baktığını hatta ben onu görmüyorken baya uzun baktığını söylüyorlar.bende onu bakıyorum bazen göz göze geliyoruz ama o kafasını çeviriyor bazen bende çeviriyorum .Geçende en yakın arkadaşıyla birlikte benim bir arkadaşımın yanındaydılar biz oraya gittiğimizde aniden kalktı benden hoşlanıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor anlayamıyorum.birde bazen arkadaşlarına falan gösteriyor bana doğru bakıp gülümsüyo , hatta arkadaşı bize doğru falan getirmeye çalışıyor o dönüyor falan :D

Birde yaklaşık 2 haftadır falan beden derslerimiz çakışıyor ve bundan sonrada öyle olucak sizce onunla nasıl iletişime geçebilirim lütfen yardııımm o bana bakmayınca bile moralim bozuluyor ve korkuyorum o da diğerleri gibi çekip giderse diye :(

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kondua yardımı nasıl yapıcaz cocugun kafasının iki yanına çıta bağlamak işini çözer mi? Öyl domates gibi bakıp bakıp durur hiç olmazsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• :))))

Çocuk da senden hoşlanıyor. Anlattıklarından tüm taşların yerine oturduğu anlaşılıyor. Spontane gelişecek bir elektriklenme bekleme. ilk adımı sen at derim.

Güvenebileceğin bir arkadaşından yardım iste.

Arkadaşın konuşsun senin yerine.

Arkadaşının ağzının iyi laf yapması lazım unutma (donuk, iki lafı yan yana getiremeyen birini gönderme)

Sonuçta kabul etmezse , ılımlı bir cevap ihtimali olmazsada "ben demedim" cevabın dayanaksız olmaz :)

0|0
    0|0
    • Evet onunla ve arkadaşıyla arası iyi olan ve ağzı iyi laf yapan yakın bir arkadaşım var ondan hoşlandığımıda biliyor zaten arkadaş.Hatta konuşmayı önceden teklif etmişti ama biraz gurur yaptım açıkçası neyse bakalım deneyeceğim bunu :D

• Karar ver. Arkasında dur. Pes etme. Zafer inananındır. Herşeyin gönlünden geçtiği gibi olmasını temenni ederim

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yardımın için deneyecğim :)

• Yağ git ben senden hoslaniyorum seni sevdim semnin bana karsi ilgin varmimde nokta

0|0
    0|0
  • Yuz vermiyorum havasına giriyor

0|0
    0|0
  • Senin yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Utangaç aşık, yazık ya benim önceki halim aynı .. :)

0|0
    0|0
    • napabilirim peki benden hoşlandığından emin olmadan adım atmak istemiyorum reddedilirim diye ama böylede olmuyor baya kararsızım nasıl iletişime geçerim sence ?

• Çocuğa sevgini belli etmeden ilgilenebilirsin ona güven ver belki o cesaret edemiyordur.

• utanıyor git konuş

0|0
    0|0
  • bedenleriniz ne zamandan beridir çakışıyor tam tarih?

0|0
    0|0
  • itinaylan baktırırız :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yasin kac

0|0
    0|0
  • sen de ona uzun uzun baksana ne çekiniyon.bakışın gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
    • Haklısın aslında en iyisimi bundan sonra bırakayım gururu ne derse desin artık :D

• hah şöyle!

Yükleniyor...