Sevdiğim erkek başkasını seviyor. Ondan vazgeçmeli miyim?

Yaklaşık 1 yılımı harcadğım biri var. 6 7 ay önce oda beni seviyordu. aramız bozuldu soğudum dedi sonra konuşmamaya başladık. Unuttu beni. Başkalarıyla birlikte oldu. Ben hala onu seviyorum. Ama o Şu an başkasını sevdiğini ve o kızdan başkasını sevemeyeceğini söylüyor. ve bana aramızın bozulmasını istemediğini söylüyor. Ben vazgeçmek istemiyorum. Kalede kaleci var diye gol atmaktan vazgeçemem. Ben ne yapmalıyım ya bana yardım edin. Unutmak istemiyorum. Nasıl onu unutabilir. Nasıl tekrar eskisi gibi beni sevebilir ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süreli ilişkilerde arada olabilen, hem de inanılmaz ölçüde olabilen bir durum. tamamen soğuduğunuzu, artık içinizde hiç bir şey kalmadığını düşünseniz bile fevri karar verip zırt diye tekmeyi sallamayın derim. zira, genel olarak son pişmanlık fayda etmez..sonuçta, siz onu hiç sevmiyorsanız ama sizi çok sevdiğini bildiğiniz birine karşı, ya onu "soğuma" ihtimaline karşı en başından reddedersiniz ya da ona siz ısınmaya çalışırsınız. çünkü bazı şeyler mutlak surette kendiliğinden olmaz, biraz da siz uğraşmanız gerekir.İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik soğuk davranmak ve ilgisizlik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ya sende hıcmı GURUR YOK ? Adam baskasını sevıyorum demıs...onu gec baskasını bulmus bıle ya

sen hala kalecıden golden bahsedyosn..ama gormuyosun senın o sahadakı macın bıtmıss kızım bıtmıssss..90 dakıka artı uzatmalarıda oynamıssnz sız..sen onundekı maclara bak bence

bu gol hırsını onlara sakla

benden solemesı

0|0
    1|0
  • aranızda cnsl ilşki olduysa daha gelmez o bekleme derım

0|0
    0|0
  • yo vazgeçme üstüne kuma olarak gidersin:) başkasını seviyorsa ne işin var daha

0|0
    0|0
  • sevemez, mutlularsa ilişkilerine gölge etme

0|0
    0|0
    • sevdiğide onu sevmiyo. bendende vazgeçmiyo. tutturdu aramız bozulmuycak senle diye. o kızı sevmiyo biliyorum. onun için sadece takıntı

• adam olsun ikinizi birden idare etmeye kalkmasın, tercihini yapsın o zaman

Kızlar Ne Diyor 6

• bende aynı durumdayım canım ama vazgeçtim uzaktan seviyorum kalbinden bir anda silemezsin tabi ama gurursuz olmamak lazım ve onun mutluluğunun sana yetmesi lazım gerçekten seviyorsan tabii.. üzülerek söylüyorum ama bence vazgeç..

1|0
    0|0
  • VAZGEÇME. Sakın pes etme.

1|0
    0|0
  • sorunun başlığı herşeyi çok güzel anlatıyor zaten, KESİNLİKLE VAZGEÇMELİSİN. :)

0|0
    0|0
  • Bi zahmet .

0|0
    0|0
  • baskasini seviyorsa evet

0|0
    0|0
  • vazgeçme desem yapacaksın snaki

0|0
    0|0
Yükleniyor...