Göz atmasının nedeni nedir?

Sol gözüm rahatsız edici derecede atmaya başladı. Dudağımın sol tarafının üstü de atıyor. Sol tarafıma felç mi gelicek nedir ki anlamadım. Neden olur böyle?

Güncellemeler:
Yüz felçi geçirdim arkadaşlar :( Şimdi doktordan geldim. Bu dediklerime dikkat edin hissettiğinizde.
Çok sağolun teşekkür ederim geçmş olsun dilekleriniz için. Ağzımda falan kayma olmadı fakat sol gözüm kırpılmıyor. :( kaşlarımı çattığımda da sol kaşım çatılmıyor. İnşallah düzelir.

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• bi minarel eksikliğinden kaynaklanıyordu tam hatırlamıyorum ama genellikle diğer bi sebebi stres uykusuzluk ve yorgunluk. Bilgisayar ekranı televizyon veya tel ekranı da sebep olabilir. Bende 1hafta boyunca günde 15, 20 kez göz seyirmesi oluyordu. 2,3gün yormamaya çalıştım geçti

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• yaklaşık 1 yıl boyunca sağ gözüm sürekli atıyordu. o kadar çok atıyorduki sonra kasılıp kalıyordu düzelmiyordu 10-15 saniye göz kapağım falan. süreklide oynuyordum gözümle. inat ettim gitmedim. 1 yıl sonra falan geçti kendiliğinden : )

ama ihmal etmemek en önemlisi.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Üzüldüm.. :( Dilerim kısa zamanda iyileşip atlatırsın.

Peki neden oluyormuş, nedeni ne imiş, ne dedi doktor?

0|0
    0|0
  • asabiyet:D bide sorarlar sağ güznmü sol gözünmü, sağsa para gelcek, solsa para çıkçak:D

0|0
    0|0
    • oooo geçmiş olsun, ben ilk sorduğunda sadece seyirme sanmıştım

• Geçmiş olsun...

Allah Allah?

Nasıl durumun?

0|0
    0|0
  • Yüksek tansiyon olabilir.

0|0
    0|0
  • Takınca geçmiyor. Zaten biraz sonra unutursun geçer :)

0|0
    0|0
  • hacı dikkat et sğa sol pek bakma erkeklere.İş atıyorsun sanırlar:DŞaka bi yana bende de oluordu da şu aralar olmuyor.geçmezse hastahaneye git

0|0
    0|0
  • çok streslisin aptalfare

0|0
    0|0
  • uykusuzluk son günlerde yaşamış olduğun stres yorgunluk ve stres etken olabilmekte...devam edecek olursa bir nöroloğa git...

0|0
    0|0
  • bu geçer önemli bir sorun değil zaman zaman olur ama .bir erkeğin yanında dururken sakın ona bakma sonra yanına gelip bana gözmü kırptınız güzel bayan demesin

0|0
    0|0
  • oluyor bazen bendede takma kafanı

0|0
    0|0
  • Çok geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsunn...

0|0
    0|0
  • streesss...

0|0
    0|0
  • Yüzünün sol bölgesinde iltihaplanma olabilir.

Hekime görün o karar versin.

0|0
    0|0
  • Aynı sorundan ben de muzdariptim. Nedeni stres sanırım. Zamanla kayboldu gitti.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir dr a git. . Genelde yorgunluk, gerginlik ve bazı mineral ekikliğinden olur.

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun keşke geç kalmasaydın ya... Umrım beyin damarlarında her hangi bir şey yoktur tedavi ol.

• Tomografilerin falan çekildi dieğil mi.. Merak etme tedaviye başlarsan ve sebbı bulursa kısa sürede atlatırsın. Yzl felci açılır canım... Onun için düzeleceğine inan ki sinirlerin gerilmesin stressin azalsın..

• banada oluyor arada ya..korkma, ciddi bisey degil

0|0
    0|0
  • Tek nedeni stres.

0|1
    0|0
  • Çok geçmiş olsun canım .

0|0
    0|0
  • Gözün yorulmuştur. (tv ye bakmak, bilgisayarın ekranına bakmak vs.)

Bir rivayete görede dayak yiyeceğin anlamına gelir. Kendine tokat at geçer.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun tatlım durumun nedir? Geçicektir umarım

0|0
    0|0
  • Stres

0|0
    0|0
Yükleniyor...