Fenerbahçe Galatasaray birbirinden hiç hazmetmesede birbirini çok seviyor yalan mı :) ?

Fenerbahçe Galatasaray iki büyük takım 100 asırlık çınar herkez takımını en üstün görür bu çok normaldir bu iki takım birbirini hazetmezler birbirini çok kıskanırlar mesela hiç bir galatasaraylı fenerbahçeyi mi yoksa Beşiktaşı mı yenseniz mutlu olursunuz deseler Fenerbahçe der Fenerbahçeliler de aynı şekilde Galatasaray der ezeli rakip ebedi dost boşuna demiyorlar siz bu konu hakında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ya yürü git işine derim 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kumalar birbirini sevmez :)

0|0
    0|0
  • bırakın bu masalları ya

0|0
    0|0
    • İki takımda birbirini kıskanıyor ya sence tatlı değil mi :)

• fener evlat olsa sevilmez.

0|0
    0|0
  • Acıyorum bazen 6alatasaraya tam üzülecekken, 3 Temmuz'da yaptıkları aklıma geliyor tekrar gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • aynen öyle mesela koyu Galatasaraylıyım ama fener olmasa bu ligin tadı olmaz bizim için :D her ligde böyledir bu mesela ispanyada real madrid barcelona. iskoçya da glosgow rangers celtic gibi

0|0
    0|0
  • Daha aziz yıldırım ugraşmıyor galatasarayla
    Bu borçlu döneminde kulübün %20 hissesini + snejderi alıcak diye haber çıkmıştı
    Alırsa isyan cıkartır gs taraftarı ortalık karışır :D

0|0
    0|0
  • Haklısın, Beşiktaş'ta 113 yıllık en eski çınar !

0|0
    0|0
  • nefretimsin galatasaray

0|0
    0|0
  • polyanna mısın sen :D yok oyle bir dava

0|0
    0|0
    • Hangi takımlısın

• Fenerbahçeliyim yani dediğin nadir görülür. Bitek şike davasında küme düşmemizi istemediler o da rekabet oldugundan

• Biz de karşıyakadan haz etmeyiz.

0|0
    0|0
  • yalan

0|0
    0|0
  • Futbol kadar boş muhabbet görmedim

0|0
    0|0
  • yalan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu takım oyuncularının birbiriyle alıp veremediği yok taraftarlar bokunu çıkartıyor. ben fenerliyim galatasarayla bir derdim yok

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe asktir ask 💙💛

0|0
    0|0
Yükleniyor...