Koşu yapmak zayıflatır mı?

arkadaslar spor programım şöyle:pazartesi-çarşamba-cuma pilatesim var 1 saat.çarşamba günleri ayrı olarak 300-400 ip atlayıp kondisyon çalışıyorum.cumartesi günleri de 1-1,5 saat yürüyüş koşu yapıyorum.yediklerime de dikkat ediyorum.175 boyum var ve 77 kiloyum.sizce 2 aya kadar beyonce gibi fiziğe sahip olabilir miyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olamazsın, ancak sıkı,güzel ve çekici bir fiziğe sahip olursun, koşu kondisyonu artırır, hızlı adımlarla yürümek ise yağ yakımını sağlar.

1|0
    0|0
    • neden olamamki

• 1 ayda sağlıklı kilo verme oranın maksimum 5-6 kilo, 2 ayda 10-12 zaten 77'den en fazla 65'e düşersin . Beyonce gibi olabilmek için biraz daha kilo vermen gerekiyor 55-60 arası gibi. Ancak yine iyi bir vücudun olacağından eminim, ip atlama seni bayağı sıkılaştırır, beyonce gibi olmana ihtiyaç kalmayaca, sen kendi fiziğini beğeneceksin. Yağ yakımı için tempolu yürüyüş yap, yemeklerden önce 2 bardak su iç, yemek bittikten sonra 1 bardak. Su senin daha az yemene yol açacak.

Erkekler Ne Diyor 6

• Erkekler için Tyler Durden vücudu neyse Beyonce da o mudur :)

Çalışma düzeni gayet iyi gibi ama hedef de büyük, en az 15 kg vermen lazım. Bunu da kısa sürede yapmaya zorlamamakta fayda var.

Puff Daddy (Beyonce'u biliyorsan onu da bilirsin) senede personal trainer'ıne 500.000 dolar para veriyor. Beslenmeleri vs herşeyi özel adamların :) Çekimler özel vs vs

Ama doğru yoldasın. Sanki kardiyoya daha fazla zaman ayırman gerekirmiş gibi geliyor sadece.

0|0
    0|0
  • Tabi ki koşu yapmak kalari azaltır ama mekik çekilmesini de tavsiye edebilirim.Boyun keşke biraz daha uzun olsaydı Beyonce bence pek fazla iyi bir fiziği yok mesela Jeniffer Lopez Veya İnna Gibi olmalısın diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • Beyonce'nin'de zaten spora ihtiyaci yok mu ? :)) Sen boyle devam edersen ondan daha iyi olursun ;)

0|0
    0|1
  • yuh beyonce mu? :D

0|0
    0|0
  • sizce 2 aya kadar kısmını büyük bir hevesle okudum ama sonrasında güldüm:) Beyonce çıkar sen aklından kendin ol;)

0|0
    0|0
  • düzenli koşu zayıflatır. sabah saatlerinde koşmak sağlıklı olmaz. akşam 16:00 18:00 arası koşu ve spor için ideal zamandır. fakat koşu ve bisiklet bacakları kalınlaştırır aklında olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...