Sevgilim değiştin dedi. Oysa ben.... Bakınız....!

Sevgilim 1-2 haftada ilgisiz soğuk davranıyordu. En ufak şeyde kavga falan ediyoduk. Ama beni sevdgini belli ediyor. Biliyorum Yani .Snra bu ilgisizliği uzaklığı canımı sıktı ve benden onun davrandığı gibi davrandım. Niye öyle davrandım. Beni anlasın ve bir daha yapmasın ve kavga etmeyelim diye. Şimdide bana değiştin dedi ve bende değişcem dedi. Dedim böyle böyle beni anlaman için böyle yaptım senın yaptıgın gibi yaptım dedim. Değişmedim ben dedim. Bişey yaptın cezasını çekecen dedi. Uzak davranıyor. Merak etmiyor. Soğuk davranıyor. Ne yapmam lazım.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bazı insanlar vardır ki sevme taklidini öyle bir yapar kii sen bile anlayamazsınn eğer sana böyle cevapveriyorsa sen de onn gibi davranmaya devam et

0|0
    0|0
    • Bende soğuk ve ilgisiz davranayım demi

• eğer hiçbirşey olmamış gibi davranırsan daha çok üste çıkmaya çalışır kendini birşey sanar ve seni daha çok üzer soğuk davranmak hoşuna gider. ama bir insana kavgadan daha önemli bir ceza varsa kendi yaptığını onada yapmaktır.ne hissettiğini anlarsa vazgeçer bir yerden sonra kendi canı yanmadan kimse anlamaz değerini. can yakmanında geri kazanmanında yolu bu

• pekii teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• madem bu oyuna girdin, tükürdüğünü yalama, sen de onu merak etme, soğuk davran,

0|0
    0|0
  • bi insana ne kadar değer verirsen o kadar g*tü kalkar açık ve net yaşadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...