En yakın arkadaşınızın eşi size yazılırsa?

Mesafeli olmama rağmen bu adiliği yapıyor. Arkadaşıma söylesem bana mı inanır ona mı bilemiyorum. Aralarının açılması gibi bir kaygım da var. Adamı kenara çekip konuştum. Pislik yapıyor, vazgeçmiyor bu sarkıntılıktan. Görüşemeyeceğim bir arkadaşım da değil çok yakınım. Her seferinde bir bahane bulup onları ekiyorum. Artık bir bahanem kalmadı. Siz olsanız ne gibi bir çözüm bulurdunuz?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasina anlat yuva yikmak ile alakasi yok bence. Arkadasina layik mi sence o adam? Bence degil. Sen anlat sonrasi arkadasinin isi, kendi vicdanin dusun - aynisi basina gelse bilmek istermiydin?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben gaddarım bu konuda telinle ses kaydını alıp arkadaşına yolla herşeye göz yuma yuma hem insanların hayatı mahvolur hemde senin ...

0|0
    0|0
    • kanıt gösterince hayatını mahveden şahıs ben olacağım. bunu da istemiyorum :(

• Sen mi mahvediceksin kendini kandırmaktan vazgeç öyle biriyle olması onun en büyük cezası zaten iftira atmadığın sürece kimsenin hayatını mahvetmiş olmazsın bunu unutma...

• arkadaşına uygun bır dılle söyle sonra kötu sen olursun adam laftan anlamıyorsa ki öyle bır utanmazdan her türlü adilik beklenır

0|0
    0|0
  • En direkt çözüm link ikisinden de böyle kaç. Senin durumun "shit happens"

0|0
    0|0
  • ben olsam direk eşiyle konuşurum..ne demek sarkıyor ya..şerefsizliğinde bu kadarı ...

0|0
    0|0
  • Esin mi e$im mi arasinda gidip gelirken esinlendi herif..

Adini degistir canim..

0|0
    0|0
  • arkadaşına anlat kesnlikle

0|0
    0|0
  • ses kaydı yap ya da kameraya al arkadaşın sana inanmayacak

0|0
    0|0
  • Kesinlikle arkadaşına anlat derim bu şekilde gitmez dost acı söyler derler ya seninkiside o misal

0|0
    0|0
  • direk git arkadasına soyle yapcak bısey yok

0|0
    0|0
  • Soyle soylemezsen bundan cesaret alip dahada abartir olayi

0|0
    0|0
  • arkadaşına söylersen hem senin arkadaşınla aran açılır hem eşinin arkadaşınla arası açılır öyle herkes meydanda kalır bişey söyleme yüz verme

0|0
    0|0
  • neyine düşünüyorsun. hayır gelirmi artık o arkadaşlıktan. çekil bir kenara.

0|0
    0|0
    • arkadaşım olan erkek değil. kız. kurban!

• arkadaşınmıdır evindeki bulgurmudur bilmem, eşi ile bu noktaya geldi ise işler. onların ayrılmasına yol açacak bir süreci başlatacaksın. bu işin başlangıcından sonuna kadar. aileleri, arkadaşın, eşin, diğer arkadaşlarınız vs vs bir sürü olay olacak. sonucun ne olacağıda belli değil. onların hayatlarında olmak zorunda değilsin, çekilirsin bir kenara ne olacaksa olur.

• pozisyona baktığımda yapacak başka bişi kalmıyor zaten :/ sağol

Kızlar Ne Diyor 7

• çok zor bir durum valla.. öncelikle Allah yardımcın olsun. ama böyle durumlarda genelde arkadaşlar hep eşlerine inanırlar.

1|0
    0|0
    • sağol leydim. işte bundan korkuyorum. empati yapıyorum, ben olsam kız arkadaşım bir haltlar çevirmiştir şeklinde düşünebilirdim

• Aranızdaki güven bağı da önemli aslında bu durumda. ama eşinin onu kandırma ihtimali de çok yüksek. sen böyle böyle desen eşi yalan söylüyor hayatım vs diye söylese hemen inanır.

• var o adamı bize sallandıralım :d aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen...

1|0
    0|0
  • ikisiyle de görüşmeyi keserim...

1|0
    0|0
  • Cok sıkıntılı bir durum.oncelikle sana sarkintilik yapan sapikla bir konusma yap bu sirada bu konusmalari kaydet.daha sonra da arkadasina anlat.sana inanmazsada sak diye goster kayitlari.arkadasina da yazik boyle bir pislikle beraber oldugu icin.o da kurtulsun sende.

0|0
    0|0
  • Sakın anlatma, yuva yıkılırsa vebaline girme, arkadaşınla görüş ama eşinin olduğu ortamlara girme, adam belki pişman olacak yuva yıkma...

0|0
    1|0
  • Tukur adamin suratina.

0|0
    0|0
  • Ben olsam gorusmeyi keserdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...