Hangi ülkenin kızları daha cana yakın?

Erasmusa gideceğim,gerçi gideceğim yer belli oldu ama ben ordan farklı ülkelere de gitmeyi düşünüyorum hafta sonları,çünkü Avrupanın tam ortasında :) Ama merak ettiğim şey ülkelerdeki kızların güzelliğinden çok canayakınlıkları. Hangi ülkenin kızları daha cana yakın ve hoşsohbet?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• kız olmama rağmen 2 sene önce dil eğitimi için ingiltereye gittiğimde sizler için her milletin kızlarını teker teker inceledim.

1- ruslar : gerçekten güzeller ama çok karaktersizler. genelde türk erkeklerine karşı ön yargılılar sizlerin aldatıp dayak attığınızı düşünüyorlar. yinede türk erkekleriyle sohbete giriyorlar ama sadece para yemek için.

2- koreliler: çok cilveli ve erkeklere çok düşkünler ama aksanları çok kötü sohbet ederler ama anlayabilirsen.

3- ispanyol: güzel, çekici, sıcakkanlı ama bir konuşmaya başladımı hiç susmaz çok hızlı ve yüksek sesli konuşurlar. açıksözlüler konuşmak istemezlerse yüzüne sert birşekilde söylerler.

4- brezilyalılar: favorim çok iyiler sıcakkanlı, seviyeli, kibarlar. çok duygusallar. sohbetleride çok iyidir.

5- çek: türk erkekleri için ideal çok rahatlar ingilizce aksanlarıda iyi sıcakkanlı çok eğlenceliler sıkılmazsın hiç çok tatlılar

0|1
    1|0
    • favorim rsussian girl... kıskananlar çatlasın..

• Teşekkür ederim Nagehan. Merak ettiğim Çek kızlarıydı aslında :)

• rus kadinlari para yemez onlar esmer sever bu turk kadinlari pek tipsiz

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Avrupa'ya çıkma fırsatım olmadı ama Avrupa'nın en güzel sıcak insanlar bence olsa olsa

İspanya: İnsanları çok konuşkan tanımadığına bile Türkiye'dekiler gibi geliyor nedense her an konuşabilecek kişiliklere sahipler.Geçenlerde metroda 2 ispanyol gördüm 1 erkek kızların ikiside benim hakkımda yorum yaptıklarını sezdim ne konuştular bilemem gözlerimin içine bakıyorlardı bir merhaba desem muhabbet edecektik yani o derece çok sıcaklar.

Doğu Avrupa: Orada özellikle Polonya'yı tercih ederim bence Türkleri en sevecek milletlerden biridir ve zaten oranın hastasıyım.

Çekler:Nagihan88 tecrübesini okudum orası hakikaten çok canlı ve rahat özellikle bayanlar Publicinvasion sitesi gibi sokaklar çok dehşet ahlaksızlık fazla ama :)

onun dışında İtalya: Kökenler Anadolulu olan bu halk tabiki bizim gibiler görmesemde tahmin edebiliyorum.

0|1
    0|0
  • Alman kızları cana yakın samimidir 30 dk sonra çok koyu muhabbet edebilirsin orada yaşıyan Türk kızları da o kültüre ve çevreye alıştıkları içinde onlarda öyledir bu arada akıllarında bizim kızlar gibi tilki dolaşmıyo valla yaşadım gördüm :)

0|0
    1|0
    • yoo avrupada yasayan türk kizlarida senin dedigin gibi degildir (yani hepsi senin dedigin gibi degil)

• Ben sadece genelleme yaptım hepsini tek tek yorumlamaya çalışırsam ne ömrüm yeter nede sabrım sadece % deler daha yüksek geldi bu yönden bana bende bu yorumu yaptım

• Hazır yorum yapmışken bir de Türk kızları nasıl onu da anlatın?

0|0
    0|0
  • amacin hafta sonu tatilinde gidip kızlarla yatmak.gittiğin ülkede bulursun

1|0
    0|0
  • hocam avrupada hepsi cana yakın. yalnız polonya daha ucuz daha uygun ama soğuk işte

0|0
    1|0
    • Polonyaya çıktı zaten erasmusum :)

• hocam o eskidendi malesef :D ama diğer ülkelere kıyasla polonya daha az yaka silker :D

• Hayırlısı :)

• suudi arabistan

0|0
    0|0
  • İspanyol erkekler çok çekici. <3

0|0
    1|0
    • Kızlardan bahsediyorduk ama ?

• macaristan :-)

0|0
    1|0
  • her ülkeden kizlari evimde misafir ettim ve deneyimlerime göre Sirbistan en cana yakin olani

0|0
    0|0
    • Bir sıralama yapabilir misin peki? Her ülkeden misafir etmiş adam ya :D

• en aşırı milliyetçilerde onlardan çıkabiliyor. Katliamları unutmadık Politikaya gerek yok ama bazı şeyleri unutmamak gerek.

Yükleniyor...