Honda Civic alınır mı ?

arkadaslar bir türlü karar veremedim kime sorsam sorunsuz araba diyor tipide hoşuma gidiyor 2010 kasalarının sizce alınırmı sorun falan çıkarırmı başım ağırsın istemiyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Hem de çok güzel alınır. Görüşü geniş bir araba. Arkadaşımda var, çok rahat.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya çok güzel araba ama dizeli yok işte ama bence mükemmel bir araba kardesim alınır sorun çıkartmaz sapı honda sonuçda :)

0|1
    0|0
    • sağlamdır diyorsunuz yani

• Corolla hem dizel hem honda ayarında bir araba hemde basdınmı gider tabi daha tuzlu cıvıc e göre biz corolla alacaz

• hocam dizel corollalarda yağ yakma problemi var.istersen arastır öğrenirsin sonradan üzülmeni istemem.iki aracta benzinli olucaksa honda daha iyi tercih gibi

• dostum araç sağlam güzel araç 2011 model 0 km alacaktm deprem oldu araç gelmedi 2 ay beklettiler sonradan vazgeçtim iyiki almadım cünkü yüksek yakıt tüketimine sahip honda severlerdenim efsane kasadır gzl arabadır ama 55 60 krş yaktığı söyleniyor km de o araç gelmeyince gittim 0 km dizel seat leon aldım 2011 mayıs ayından beri biniyorm aracıma cok memnunum onun yerine leonlara bakmanı tavsiye ederim normal kullanımda 25 kuruşu geçmene imkan yok 100 kmde 4 litre yakar full depo ile 1200 km yol yaptım

0|0
    0|0
    • hocam yakıt önemli dğeil lpg taktırcam zaten.efsane kasa derken tasarımını beğeniyosunuz yani

• tsi motorların arızaları meshur diye biliyorum.en sağlamı yine atmosferik 1.6 lpg ilede gayet sorunsuz çünkü

• yok herhangi bir motor dostum vw kullanıyo audi kullanıo aynı motorları unutma yeni teknoloji ve gzl motor sen kafanı lpg ye takmışsın tercih senin bn sana tavsiye ederm leon kullanıcısıyım benim dizel aracım cok az yakıo gzl spor araba alınablcek araç

Yükleniyor...