Seven erkek böyle yapar mı?

Kızın olduğu ortamda bulunmak için,konuşmasalar bile aynı ortamda onla daha fazla vakit geçirmek için ,onu daha fazla görmek için çaba sarfetmiyorsa ,hemen kalkıp gidiyorsa,konuşmak için bahaneler bulmuyorsa,sesini duyabilecekken bahaneler bulup arayabilecekken aramıyorsa hiç, hoşlanmıyordur o kızdan değil mi?Karşılaştıklarında kızın yüzüne bakmadan selam veriyor.Bu ortamlar hep başkalarının olduğu ortamlar,kız da çok hoş güzel,hanımefendi.Erkeğin yaşı epey olgun,en azından duygusal anlamda belli bir dinginlikte bir yaşta.Yani gençlik ateşi sönmüştür..Aynı yerde çalışıyorlar.Mantıklı cevaplarınıza ihtiyacım var.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç hoşlanmıyordur tesbitin kat ' i değil bence.

-ortamdaki birinden/birilerinden çekiniyor olabilir,

-o hoş bayanın kulis sohbetlerine malzeme olmasını istemiyor olabilir,

-o hoş bayanın duygularından emin olmayabilir,

-işyerinde kurulan bir tuzak olduğunu ve o bayanın da yem olduğunu düşünebilir.

o hoş kızın ;

-duygularını alenen belli etmesi için uygun ortam beklemesini,

-zamanlamaya çoook dikkat etmesini,

-mutlaka ve mutlaka solo bir ortamda ki davranışlarını (olgun beyefendinin) irdelemesini,

-beyefendinin duygusal bir bağının olup/olmadığını belli etmeden araştırmasını,

Eğer ki kararlıysa ; beyefendinin bu şansı kaçırmaması için vazgeçmemesini tavsiye ederim.

Gelişmelerin , hoş bayanın gönlünce olmasını temenni ederim.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler yanıtına.Dedikodu kumkumalarından çekiniyor olabilir.Tamam hoşlanıyor kesindiyemiyorum,sadece hislerim bunu söylüyor .Bayan,kesin sevgilisi vardır denilebilecek türden, genelde uzak duruyor insanlardan ve ciddi,ağırbaşlı,aslında çok sıcakkanlı ama uzak durması gerekiyor o ortamda,o yüzden mi diyorum,ani karşılaşmalarda baştan aşağı süzüyor,kaçamak bakışlarını kaç kere yakaladım,gözlerini kaçırıyor evet ama bunu hoşlandığı için mi yoksa ümit vermemek için mi yapıyor bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır (Victor HUGO)

İstiyorsan emek vereceksin,

Emek verdiysen mahsül için bekleyeceksin.

Unutma ki ; Bugün ek , yarın biç tarzı günlük ürün sadece Farmville de var :)

Derviş ol demiyorum. Ama sabrın ve emeğin ürünü kat ' i dir.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler,ondan emin olsaydım..yani hislerinden,keşke bu tavırları çekindiğinden olsa sadece,ama emin olmadan da olmuyor yani ya anladıysa da ümit vermemek için uzak duruyorsa, ya başka bir sevdiği varsa,ben de utangacım bu konularda.Tek bildiğim ben onu gerçekten çok mutlu edebilecek bir kızım.

• Seven erkek gururludur ki teyze :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...