Ts futbolcularının ve taraftarlarının bu agresifliğini sportif çerçevede olduğunu düşünüyor musunuz ne düşünüyorsunuz?

Sırf geçen hafta oyanan maç çerçevesinde değil GENEL bir değerlendirme istiyorum... yorumlar için tşkkürler...Haber Detay...

• Taraftar ve Futbolcuların bu derece agresif davranışlarını sportif çerçevede görmüyorum, abartı buluyorum
    33% (1)80% (4)62% (5)Oy Ver
  • Taraftar ve Futbolcuların bu derece agresif davranışlarını sportif çerçevede görrüyorum, abartı bulmuyorum
    67% (2)20% (1)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem maçı katletti. Bu yıl Trabzon hep böyle katledildi. Bıçak kemiğe dayandı. Yoksa maç kaybetmek sorun değil aslında.

0|1
    0|0
    • sırf bu yıl olarak düşünme bu görüşüne saygı duyuyordum ama genel bir hırçınlığı var hem futbolcusunda hemde taraftarında olayı spor gibi görmüyorlar sanki ben herşeyi yapabilirim gib tavırları var sporun içinde olmayan 97-2012 de kaçan şampiyonlukların hırsı var gibi sanki

• haklısın katılıyorum bu konuda alkışlayarakta yolladığı oluyor gene katılıyorum taraftar baskısı futbolcularını olumsuz etkiliyor psikolojik olarak

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaraylı oyuncular kışkırttı onları

0|1
    0|0
    • geçen hafta oynanan maçın dışında genel bir agresiflik görüyorum hem taraftarında hem futbolularında bitmeyen bir kızgınlık taşkınlık ondan sordm yanii benim gibi düşünen var mı onu merak ettim bu durumu pek sportif görmüyorum işin açıkcası

• Galatasaray en iyi oyuncularını çaldı ya ondandır

• olabliir

Erkekler Ne Diyor 2

• Birilerinin ahını almışlar.

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
    • sportif çercevede değil abartılı buluyorsun yanii

• Aynen baba adammi onlar ya takma

Yükleniyor...