Türkiyenin en büyük 1. 2. 3. 4. 5. Takımı kim sırayla söyleyin?

Türkiyenin en büyük 1. 2. 3. 4. 5. takımı kimler sırayla açıklayın kendi takımınızı 1. yapacaksınız biliyorum :) sizin gözünüz de 2. takım kim onu merak ediyorum.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe-Besiktas-Galatarasay-Trabzon :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Takım tutmuyorum

Turkiyenin en büyük spor kulübü Fenerbahçe dir.

Turkiyenin en iyi futbol takımı Galatasaraydir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1. besiktas 2. trabzonspor 👫👫👫👫

0|0
    0|0
    • Galatasaray fenerbahçeyi unuttun sanırım

Erkekler Ne Diyor 8

• 1- fe
    2- ner
    3- Bah
    4- çe
    5- başka da yok.

2|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Türkiyede en çok Şampiyon olup en çok Türkiye Kupası ve Türkiye süper kupasını kazanan, formasında 4 yıldızı bulunan Avrupada Uefa Kupası ve Uefa Süper kupasını kazanan, Real Madridin elinden Milenyum Kupasını alan, Bir zamanlar dünyanın en iyi takımları sıralamasında 1. Sırayı alan Galatasaray dır bunu tartışmanın bir anlamı yok.
    2. Fener 3. de Beşiktaştır

0|0
    0|0
  • Galatasaray
    Beşiktaş
    Bursaspor
    Trabzonspor
    feneVbasce

1|0
    0|0
    • Hmmm anladım fenerbahçeye kinin var ondan sonuncu yaptın.

• 1) Fenerbahçe
    2) Galatasaray
    3) Beşiktaş
    4) Trabzonspor
    5) Bursaspor

0|1
    0|0
    • Fenerlisin diye fenerbahçe 1. saygı duyarım galatasaray niye 2. beşiktaş niye 3 :)

• Takımların büyüklüğünü maddi güce dayanarak değerlendirmek ne kadar doğru? İş adamlarının desteğinden yoksun bir Fbnin ne kadar zor durumda olduğunu anlamak çokta zor değil.
      Senin mantığınla gidersek Alex Texiera ya 50 Milyon Euro verip alan bir Çin kulübü hem Gsden hem Fbden daha büyük oluyor.
      Mağaza diyorsun, stad diyorsun peki sana soruyorum Türkiyede Boğazda kendisine ait bir adası olan Galatasaray dan başka bir takım var mı. Ben söyliyim yok. Avrupada Galatasaray kadar tanınıyormusunuz ya da Avrupada Galatasaray kadar taraftarınız varmı? Yine ben söyleyeyim yok.
      Pek objektif olmamış.

• Avrupada Galatasaray kadar taraftarımız yok çünkü gurbetçiler büyük ölçüde galatasaraylı maddi güçten kastım verilen para değil istediğini alabilme etkisidir tıpkı barcelona en iyi futbolu oynasa bile real madrid in los galaktikos kralların takımı algısı gibi, adaya sahip olmak ise farklı bir konu galatasarayın en büyük şanslarından biri ama bir proje başarısı değil. Taraftar desteğine gelince fenerbahçe iş adamları olmadan da camiya içinde kilitlenmesi vardır takımını terketmez 3 temmuz sürecinde mali olarak sıkışmamıza rağmen taraftar camiayı ayakta tuttu, Bu arada galatasaraylıların kötü günlerinde takımlarına sahip çıkmasını ben de çok isterim ama özellikle anadoludaki çoğu galatasaray taraftarı takımları başarılıyken destekliyolar

• 2-bjk
    3-ts
    4-bursa
    5-akhisar

0|0
    0|0
    • Niye 2. beşiktaş 1. nerde :)

• Takımını dünyanın en büyük takımı olarak görüyorsun anladım.

• yanlış anladın ben görmüyorum. dünya vatandaşları öyle görüyo. zamanında büyükçe bir masada muhabbet ediyoruz. almanı hollandalısı ingilizi bisürü milletten insan var. toplam 30kişi civarı. herkes tuttuğu takımı söyledi sıra bana geldi bende dünyanın en iyi takımı tabiiki dedim.
      bir kişi bile r. madrid barca falan demedi:)) hepsi bir ağızdan aynı ismi söyledi. demekki var bir hikmeti...

• Gs fb bjk ts 😀

0|0
    0|0
    • Galatasaraylısın 1. Gs diyorsun saygı duyarım tabi :)

• Herkez takımını 1. görür doğal bişey bu peki neden fenerbahçe 2. beşiktaş 3 .

• Besiktasida feneride severim sonucta turk takımı

• trabzonspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...