Olası bir kavga da kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

Malum itin kopuğun cirit attığı güzide memleketimde gün geçmiyor ki bir kavga, bir dövüş, bir hır gür çıkmasın. Gerek trafikte gerekse yolda omuz atma ve bakışma gibi mevzulardan çıkan kavgalar "bana mı didin la sen a... yurdunu s... gel la buraya" gibi laflarla havada uçuşmaktadır. Edindiğim deneyimler gösteriyor ki bu gibi hırlayanlardan ziyade "bak kardeşim gel konuşalım" diyenler daha tehlike arz etmektedir. Ben kavga etmem konuşarak hallederim diyenler için yaşanacak bir ülke değildir Türkiye... Korkmayın ve dövüşün

Not: Şimdi kınayanlar olacak, tamam kavga son tercih olmalı ama tavrınızı da koyun yarın bir gün eşiniz aileniz yanınızda olacak onları da koruyacak olan sizsiniz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Güveniyorum tabii ama kendimi tehlikeye atamam boş yere. Yüze alınan en ufak darbenin izi kalır ki benim de en takıntılı olduğum konudur cildim.

Ve de; laf mı atmış ya da omuz mu, onun ayıbı. Ağzını yüzünü kırdım diyelim, elime ne geçer.

0|1
    0|0
  • yapım sakindir kimseyle kavga etmedim etmeyide tercih etmem sataşan olursa ya ne diyosun bak işine falan derim kavga etmemek için he he der geçerim ama baktım çok kaşınıyo isterse karşımda 10 kişi olsun dayakta yiceğimi bilsem ilk hamleyi ben yaparım deli akar kanım sanırım :D

0|0
    0|0
  • vallaha ben tavrımı çok açık koyarım ortaya baktım kavga çıkacak sen kimsin kimsin sen diye sorar muhattabım kim onu öğrenirim sonra benim kim olduğumu biliyormusun diye sorarım ki bir daha karşılaşma olasılığımız olmasın malum ben bunu çok pis dövdüm demesin akabinde bir güzel henüz sopa yemeden önce iki seksen yere yatar ayaklarımı yere vurmak süretiyle ağlar zırlarım ne oldu beğenemediniz mi buna akıl derler

1|0
    0|0
  • lafımı sonuna kadar savunurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• not ksımında haklısın yani yolda kız arkadaşına laf atıldımı bir höyt diyecek durumda olmalı insan yani...ama dediğin tespit doğru gel konşalım diye yaklaşıp kafa atanları çok gördüm bende 2 sefer uyguladım:-)...b3 yıl önceisne kadar güvenmezdim kendime ama 3 yıldır body olsun biraz spor vs yapınca insn daha bir rahat oluyor yani gelen gelsin diyorsun

1|1
    0|0
  • Sana katılıyorum, ama ılımlı yaklaştığım için nadir kavga etmişimdir.

Herkesten aynı olumlu yaklaşımı alamazsın

1|1
    0|0
  • öyle basit itişmeli kakışmalı hafif bir kavgaysa kendime pek güvenmiyorum ama ne olacaksa olsun türünden bişeyse kendime güvenim çok

0|0
    0|0
    • hep iyi yönden çözme taraftarı olduğundan kavga etmiş biri değilim

• bir miktar kickbox ve muai thai yapmışlığımla kendime bir miktar güveniyorum :)

0|0
    0|0
  • Boks geçmişim olmuştu

0|0
    0|0
Yükleniyor...