Reddeden kız konusunda hiçbir ihtimal yok mudur?

İyi akşamlar!

Benim sorum reddeden kız, konusunda hiçbir ihtimal yok mudur ? Kısaca olaydan bahsedeyim.. hoşlandığım kızla gittim konuştum. Daha öncesinde konuşmuşluğumuz ya da selamlaşmışlığımız yoktu. Konuşma sırasında biraz heyecanlı ve şaşkındı. O na çikolata sevip sevmediğini sordum ve bayıldıgını soyledi. Bende çikolata kabının iç yuzeyine şiir yazmış oldugum çikolatayı verdim çok sevindi. ( tabi çikolatayı o zaman acmadı ) Biraz konustuktan sonra bana düşünüp döneceğini soyledi. Gece yarısı oldugunda ise bana benden etkilenemedigini arkadas kalmayı istedigini gönderdi. Arkdaşına çikolatadan bahsetmiş ve o çikolatanın kagını hep cuzdanında saklıyacagını soylemiş. Ertesi gun olunca biraz mesajlaştık ve karşılastıgımız da da selamlaştık sanki biraz soguk ya da kaçmak ister gibi bir tavrı vardı. Asansoru beklemek yerine merdivenlerden inmeyi tercih etti. Bunun sonrasın gece tekrar mesajlaşırken ona vakti varsa buluşmayı soyledim. O da cevap olarak kısaca bunun dogru olmadıgını bulusamayacagını soyledi.. Peki bundan sonra ne yapmalıyım ? yani demek istedigim ondan gercekten cok hoslanıyorum ve sonunda olucaksa zorluğa da razıyım.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• nasil red ettine bagli belki nazlaniyordur, yani zor gorunmek icin...

0|1
    0|0
    • Açıkcası konuşma akşamında bayağı uzun bir mesaj yazdı ve etkilenmek istediğini fakat etkilenemediğini söyledi ve arkadaş kalmayı tercih ettiğini belirtti. Sonraki akşam karşılaştığımızda ise ikimizde selamlaştık asansoru beklerken birden merdivenlere yöneldi. hani pek optimist olmaktan değil ama bu tür davranışları aklıma takıldı..

• bilmiyorum kizin kisiligine bagli mesala bende hic kimseyi kirmak istemezdim ama bence yinede sansini dene kiz tavlamaya calis, kizlar erkekler gibi degil, ilk basta olmasada ilerde begenip hoslana bilir cunku kisil ve ozelikle davranislarini baya bir onemi var

• İleriye bekleyene kadar o kız kaç tane ilişki yaşamış olur. Gerek yok beklemesine.

Kızlar Ne Diyor 4

• üzerine düşme, fazla ilgi bayar

sen güzellikle söylemişsin o da istemediğini söylemiş akışına bırak bir şey yapma

0|2
    0|0
  • bi şekilde onu ikna etsen bile sonunda sen zarar görürsün çünkü kadınlar bileti en başta keserler ve bu konuda çok zekidirler. Emin olmadıkları bir erkeği hayat boyu mutlu edemezler.

0|2
    0|0
  • Vardır

0|1
    0|0
  • zorla güzllik olmaz

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver. Anlaşılan kız senden hoşlanmamış. Etkilenseydi zaten buluşmalarına katılım gösterirdi. İlk intibada hoşlanmadığından dolayı yaptığın jestte havada kalmış...

0|2
    0|0
  • Denemeye değer. Mücadele et bence

0|1
    0|0
Yükleniyor...