Yarı yolda bırakmak varmı?

Bu gün 11 yılımı verdiğim ve hayatımı adadığım adamın yani esimin evde kalan esyalarını toplamaya karar verdim.Gittiğinde neyi nerde bırakmıssa hersey olduğu gibi duruyor.3 aydır ne esyalarını almaya geldi nede arayıp istedi.Tekrar dönecekmis gibi umutla beklememek için herseyi kaldırmak istiyorum göz önünden.Ancak ne cesaretimi toplayabildim ne de elim vardı onlara dokunmaya...Henüz gerçeklesmemis olsa da bosanmayı kabullenemedim.Seviyorum ama beni yarı yolda bırakmasını da kabullenemiyorum.

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be güzelim. Seni çok iyi anlıyorum. Ben de 10 yıllık ilişkim bittiğinde ayni şeyleri hissetmiştim. Farkımız biz evli değildik. Umarım çocuk falan yoktur. Detaylara girip kanayan yaşamı daha çok delmek gibi bir niyetim yok. Ama hayat herşeye rağmen devam ediyor. Bunu unutma. Esin kanadında durum nasıl bilemiyorum. Ama bildiğim birşey var ki güçlü olmalısın. Insanlar hayatlarında yanlış tercihler yapabilir. Insanı insan yapan hatasız olması değil, hatalarından ders alabilmesidir. Değilse cennetten kovulmazdik değil mi, dertlermek istersen bizler her zaman buradayız. Bence şöyle düşün açısıyla tatlısıyla 11 yılını vermişsin ve o seni bırakıp gidebilmiş. Böyle bir kişinin arkasından bu kadar üzülmeye değer mi? Bugün kendine bir iyilik yap. Herşeyi değil ama 1 tane eşyasını KENDIN IÇIN kaldır...

3|0
    0|0
    • Gidis gelisler yasıyorum.Bir gün çok güçlüyken bir anda onsuz olduğumu hayatımdan çıktığını düsününce içim acıyor.3 ay öncesinde kazaklarına sarılıp ağlıyordum.Gülmem hayat benim için bos artık dediğim zamanlara göre daha iyiyim.Suan esyalarını toplamayı düsünüyor olmam bile benim için mucize.

• inan bana adına çok sevindim. Daha nice mutlu günlere inşallah :)

• İnsallah.Saolun

Erkekler Ne Diyor 11

• çok geçmiş olsun yahu,umarım herşey gönlünüzce olur ve eşiniz kendini affettirmek için kapınıza dayanır :/

1|0
    0|0
  • Paramparça bütün aynalar !

link

Ablacım sana gelsin bu şarkı.

1|0
    0|0
  • Ne oldu bahsetsene ya bu kadar seviyorsun döner merak etme 11 yıl diyorsun onada kolay gelmeyecek çabuk olacak iş değil fakat olacak bir iş zaman alır sadece bu esnada üzerine gitme biraz kafasını toplasın inşallah arada biri yoktur Yani bir başkasıyla gittiyse bazı şeylerin farkına varması uzun sürebilir ama mutlaka dönecektir İkincisi sen aldatmamışssındır

1|0
    0|0
    • Keske öyle bir mucize olsa da dönse.

• merak etme o zaman bekle üzerine gitme sadece sabırlı mutlaka barışırsınız

• İlk zamanlar çok aradım sonra kafasını dinlemesi için aramadım 3 aydır görüsmüyoruz telefonda dahil sadece mahkeme aracılığıyla yazısmalar oluyorşu ano da bitmis durumda 2 ay sonra dava olacak.

• Var.

1|0
    0|0
  • Hakkınızda hayırlısı olur inş.

1|0
    0|0
  • zor bır durum kım kabullenebılırkı 11 yıl sabır dılıyorum

0|0
    0|0
  • aranızda ne oldu neden ayrıldınız bilmiyorum ama eğer sıkılmışsa veya iğrenmişse huylarından artık dönmez boşa bekleme ki 3 ay olmus kendine bir yol çiz hayatına devam et

0|0
    0|0
    • Hatalarım var tabi ki iğrenmeyi gerektirecek ne olabilir bir evlilikte ihanetten baska?Benim bir facem bile yok o denli ona bağlı ve sağdık kaldım ki at gözlüğüyle baktım sürekli.Söz verdim ve bekledim.Evden gittikten sonra face açmıs resimlerini gördüm sinemada bile resim çekminmis.Görünce üzüldüm bu kadar basit mi erkeklere göre baskasının hayatıyla ve duygularıyla oynayıp hiç birsey yapmamıs gibi yola devam etmek.

• erkekler için biri gider biri gelir gerçek bu ha doğrumu yanlış ama gerçek

• zor bişey ya 11 yıl sonra üzüldüm gercekten :s

1|0
    0|0
  • Zor durum. Söyleyecek bir şey bulamadım.

1|0
    0|0
  • Üzüldüm gerçekten allah sabır versin

0|0
    0|0
  • o zaman niye boşandın niye sorunları düzeltmeyi denemediniz? demekki o seni unutmuş boşanmanızı kabullenmişki seni hiç arayıp sormuyor şimdi kim bilir nerdedir.. unutsun gitsin yak elbiselerini resimlerinizi yırt at..

0|0
    0|0
    • Bosanan ben değilism o açtı davayı henüz mahkemeye çıkmadık.ama günü belli bekliyoruz.

Kızlar Ne Diyor 6

• :/ çok üzüldüm. zor olcak ama bir an önce topla o adamın eşyalarını kaldır at gözünün önünden. belliki geleceği yok. boşa zamanını harcama. :/

1|0
    0|0
  • keşke daha erken bitseydi demişsin, ne güzel söylemişsin.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok zor hakkaten

0|0
    0|0
  • Rabbim yardımcın olsun :(

1|0
    0|0
    • Amin. bu durumları yasayan herkesin yardımcısı olsun

• Allah yardımcın olsun. Ben daha sevgilimden ayrıldığımda hazmedemiyorum sen 11 yıllık ilişkini bitirmeyi nasıl hazmedeceksin. Ama her şeye rağmen güçlü olmalısın. Umarım her şey yolunda gider bundan sonra.

0|0
    0|0
    • Bu acıyı çeken anlar.Keske yıllar önce gün sayarak onu beklediğim zamanlarda bitseydi en azından simdi hatıralarını görüp acımı tazelemek zorunda kalmazdım.Ama kaderde ne varsa o yasanıyor.tskkrlr yorum için.

• Aynen öyle kardeşim. Olmayınca olmuyor ne demişler olduğu kadar olmadığı kader. Yapacak bir şeyimiz yok. Zamann ..

• cok ozel degilse ayrilik nedeniz ogrene bilir miyim? :)

1|0
    0|0
    • Anlasamıyoruz.değismesi ve fedakar olması gerekenin hep ben olduğumu düsünüyor.Ben isteklerimi söylediğimde ben böyleyim diyor.Tavrımı koyduğum zaman da tartısma çıkıyor.Onun istediği gibi davranmaya çalıssam da bir yere kadar yapıyorum onda değisimi göremeyince bende pes ediyorum.sonuç:anlasmazlık

• Çocuğumuz yok ikimizde çalısıyoruz ama evliliğimiz süresince siddette oldu zaman zaman.İhanetini görmedim birebir hakkını yiyemem bende öyle birsey asla olmaz zaten.Daha önce de bosanma mevzusu geçti aramızda hatta birilikte avukata bile gittik ama vazgeçtik.Bu sefer çok kararlı çevreside etkiliyor ailesi ve arkadasları kimseden olumlu bir cevap almadım.

• uzucu bir durum, hakinizda en hayirlisi olur insallah

Yükleniyor...