Sonsuz bir hayata inanıyor musunuz?

İnsanların bir çoğu sonsuz bir hayata inanır düşündüğümde ebedi sonsuz bir hayatın bana verilmesini istemezdim bir düşünün sonsuz bir yerdesiniz merak ettiğiniz sonsuz sorular var bunların sonsuz cevapları var sonsuz miktarda zevk sonsuz miktarda acı sonsuz miktarda zaman aklınıza ne geliyorsa hepsi bir bütün sonsuzluk ve size verilecek..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Belki bir ara yok olucam sonra yine var sonra yok... belki de böyle gidecek. Zor olmasa gerek.:)

0|1
    0|0
    • Bu arada var olduğum zamanlar kalıplarım farklı olcaktır belki ama özüm aynı kalacaktır.

• nihlist mi bakıyorsun panteist mi anlam karmaşası yaşadım.

• :D tamam cevabımı aldım öğretiler bence de saçma ama yol gösterici olanları da var ;) peri masalları bunları dışında.

Kızlar Ne Diyor 6

• İnanmıyorum her şeyin sonu var...

0|1
    0|0
  • limitsiz bir beynim olsun ondan sonra düşünürüm bunları

1|1
    0|0
  • Olabilr. yaşayak görek

0|1
    0|0
    • yatçaz kalkçaz yatçaz kalkçaz gebereceeeeğğz <3

• Sonsuz bir hayat istemezdim.

0|1
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • Denemeden bilinmez...O sonsuz hayatın şartlarını bilmiyoruz. :/

0|0
    0|0
    • şart ve sonsuzluk garip.

• o daha kötü.. şu yaşadığımız hayat olgusu üzerinden mantık yürütürsek böyle yaşıyorsun ölüm yok birtakım kurallar var ve sonsuza kadar o şekilde yaşamaya mecbursun onu hiç istemem doğrusu.

• Kötülük açısından evet katılıyorum..

Erkekler Ne Diyor 6

• İnanmıyorum.

0|1
    0|0
  • İnanıyorum ..

0|0
    0|0
  • peki bahsettiğin sonsuz hayatta sonsuz gençlikte olacakmı yoksa yaşlılığın getirdiği zorluk ve ızdıraplar artarakmı gidecek?

0|0
    0|0
    • buda güzel bir soru olmuş sonsuzluk varsa eğer bunlarda göreceli kavramlar olur ama hiç tükenmeyen biirşey olduğundan sabit bir fikir üretmek imkansız olur :)

• Sonsuz bir hayat ki hele hele hastalık, yaşlanmak, ölüm olmayacaksa, sevdiğim şeyleri sonsuza dek yaşayacaksam, acı çekmek olmayacaksa, sevdiğim bir kadınla sonsuza dek birlikte olabileceksem, hay öyle sonsuz hayata kurban olayım xd

0|0
    0|0
  • Cennet ve cehennem için sonsuz diyoolar

1|0
    0|0
  • Şöyle bir dünyada sonsuzluk , İstemem kalsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...