2 adam arasında kalan bir kadın.

evet arkadaslar öncelikle beni yanlıs anlamayın lütfen hepsiyle birlike fliötüm gibi bişey yok. 3 yıllık bir ilşkim vardı ve bunca yıl boyunca aldatılgımı öğrendiğimde bitti biteli 5 ay oldu ama ben hala şokunu atlatabilmiş degildim cok zor günler gecirdim neyse işte ilk günkü gibi degil tabi acım gecti zamanla ve yaklaşık 2-3aydır arkadaslarımla arkadas ortamından birileriyle konusmaya basladım amacım sevgili olmakd egildi cünkü artık kimseye güvenmiyorum. Ama zamanla bunlar bana asık olmaya baslamış. Bu arada bunların hiçbiri aynı ortamlardan degil hiçbi bagları yok yani ve her nekadar hayır cevabı verdiysemde vazgecmediler şimdi ise sonu evlilikle sonuclansın isteyerek birini sececegim ama o kadar kararsız kaldımki her ikisininde mantıklı ve mantıksız gelen yanları var şimdi sizden fikir yönünden yardımcı olmanızı istiyorum. ilk kişi gayet iyi sıcakkanlı beni mutlu edebilecegine inanıyorum ve halleri hareketleride hosuma gidiyor ama yüz olarak pek yakısıklı bir cocuk degil ve herseyde görünüş degil biliyorum.

digeri ise o da gayet iyi,yakısıklı,kişiliği oturmus birisi ve durumlarıda cok iyi. Ama bununda içkisi sigarası var. diğerininde sigarası var. ve bu ikinci bahsettiğim kişiyle ayrı sehirlerdeyiz fakat istesem burada iş bulabilirse gelecegini söyledi. iş bulamazsak bile sürekli gelir giderim dedi.Evlenincede ya buraya ya da oraya yerlesecegiz.

kafama takılanlar 1. sinin durumunun çok iyi olmaması.

2. sinin ise her nekadar gelecek olsa bile uzakta olması .s

siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Gercekten ciddi bir şekilde yazın cünkü dikkate alacagım fikirlerinizi. Ben artık inasanlara hiç bişekilde güvenemediğim için anlayamaz oldum pskolojim mahfolmus durumda.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakma ama evlilikden bahsediyorsun bu kararı sen vermelisin 1. yok 2. mi diye sormamalısın bu kişiyle sen evleniceksin ya da ciddi bir ilişkiye sen gireceksin biz değil.Sen ilk önce kendini topla sonra ciddi bir ilişkiye gir.Evlilik diyorsun ve evlilik biliyorsun ki çocuk oyuncağı değil.Senin kendini toparlayamadığın açıkça bu soruyu (1. mi 2. mi diye) buraya sorarak göstermişsin . İlerde hata yapmamak için biraz daha beklemelisin bence . Sen ikisinden birini seçtin diyelim ilerde olmadı uyuşamadınız ona karşı güven problemin çıktı ya da onun hakkında düşüncelerin değişti o zaman ne yapacaksın ? Bak ikiside senin olduğun yere gelip bir düzen kurabileceklerini söylüyorlar bu kadarı şeyi yapmışken o seçtiğin kişiye ne diyeceksin ? Kendin açından bakıyorsun ama onların açısından da bak seninle gelecek planı yapıp ortada kalma ihtimalleri var , çünkü sen hala kendine gelememişsin.

0|0
    0|0
    • çok haklısın gercekten.Zaten ebnde sorduktan sonra pişman oldum ve mantıksız bir karar vermemk için acelem olmadıgını düşündüm ne acelem var ki.Üstelik gercekten istiyolarsa isteyende bekler.

Erkekler Ne Diyor 6

• 2. Olani sec daaa akla yatkin

0|0
    0|0
  • İlkini seç. Kişiliği oturmuş dediğine göre muhtemelen oturmamistir. İkincisi hakkında saydıkların hep yuzeysel seyler. İlki ise seni mutlu ediyora benziyor.

0|0
    0|0
    • Kişiliği oturmamıştir dediğim ikincisi...

• Mutlu olduğuna git :). Zaten yeteri kadar mutsuz olmuşsun, senin aradığın maddiyat değil huzur :).

İkincisinin söylediklerinin doğruluğundan ne derece eminsin?

• evet artık sadece sevilmek istiyorum ya tek istediğimö bu gercekten sevilmek. Digerinin dediklerinin dogru olduguna inanıyorum yani bilemicem artık yormuyorum o kadar kafamı

• pazardan domates alır gibi olmuş bu kusura bakma da. mantık herşey değildir biraz da içinden geçenlere yer ver fazla mantık fazla mutluluk getirmez.

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama her ikisine karsı bir aşk yok sadece ikisinede aynıs ekilde olan bir hoslantı var aslında 1. nin hal ve hareketleri etkiliyor.2. nin ise yakısıklılıgı ve daha büyük oluşu olgun oluşu .s

• evet öyle yapmaya bakıcam tesekkürler yorumun için.

• hayırlısı neyse o olsun, başarılar.

• kimseye sorma soracagın adres kalbindir...

0|0
    0|0
  • Beynini kullanamayan kadındır benim gözümde.

0|0
    0|0
    • evet kullanamıyorum gercekten kullanmayorum bişey düşünemez oldum yoruluyor beynim bu yüzden baskalarının fikrine bakar oldum artık .s şuan zaten tedavi görüyorum o ayrılıktan sonra gecirdiğim şok üzerine gayetiyiyim ama düşünmez oldum artık herseyi sallamayarak yasıyorum ama böyle ikisiyle birden knsuuncada kendimi kötü hissetmeye ve birinis ecmeye karar verdim

• 1. olanı seç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 2siylede bir süre görüşme.. onlara bir bahane bul..

sonra hangisiyle olmak seni bu dünyada daha huzurlu yapabilir bunu düşün.

geri döndüğün de biri sevgilin , diğeri de artık görüşmek istemediğin insan olur

0|0
    0|0
    • işte ikisinide kafamda kurdum bunla olursam nasıl olur şunla olursam nasıl olur hangisi giderse daha cok üzülürüm felan diye fakat ikiside eşiit benim içiin .s ama 2. yi daha cok mantıgımı yattıgı için istiyorum galiba ve daha yakısıklı oldugu için. 1 yi ise etkiliyor beni .s

• evet haklısın tesekkürler düşüncem

• rica ederim. mutlu ol. en doğru kararı vermeye çalış

Yükleniyor...