Karın kasından anlayanlar lütfen ?

2 - 3 aydır mekik çekiyorum göbek bölümünde yağ vardı biraz bir süre çekip sonuç alamayınca mekik çekmenin bir faydası olmadığını fark ettim daha sonra netten birşey örendim yağ tabakası önde oldugu için kaslar içte kalıyormuş şimdi ben yeterli kiloyu verirsem kaslarım çıkarmıy ani daha belli olurmu bu arada kardiyo ile zayıfla demişti biri koşu bandı var evde haftanın 3 günü koşuyorum ama diyet yapmıyorum akşam 6 dan sonra yemiyorum faydası olurmu yağ oranını azalttıktan sonra kaslar belirginleşirmi karın bölgesinde

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ vereceksin. Bunun için beslenme düzenini değiştirmen (kalıcı olarak) ve kardiyo yapman lazım. Buna paralel olarak çeşitli karın hareketleri yapman lazım. Bildiğimiz standart mekik giriş hareketidir, gözünden yaş gelmeden çıkmaz o baklavalar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet zaten yağ oranını düşürmeden karın kası antrenmanı yapmanın anlamı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• mekik üst karın kaslarını geliştirir, yağ olan bölge alt karın kaslarının bulunduğu yerdedir.. yağları yakmak istiyorsan, biraz koşu biraz alt karın kaslarını geliştiren hareketler yapıp sonuç alabilirsin..

0|0
    0|0
  • evde cekıyorsa çok kasma spor salonunda çekcen günde en az 200 mekık cekcen bunların şekıllerı var

0|0
    0|0
    • Spor Salonu falan vaktim olmuyor şuan sınavlar falan seneye gidicemde biraz yapıyım şimdilik en azından oraya giderken biraz fit olsun vücudum altyapı oluşturuyim

• Arastirmalarin dogru yonde. Yalniz kosuda yapsan eger harcadigin kilodan fazlasini alirsan yag artar. Yediklerine dikkat etmelisn

0|0
    0|0
    • ok ederim birde eskiden karın kası uzun süre çalıştım şimdi yeterli yağ oranını eritirsem o çabalarımın karşılıgını alırmıyım yani karın kasım ortaya çıkarmı

• üst karın kası için mekik ayrı

alt karın kası için hareket ayrı kardeşim..

yağ durduğu sürecede karın kaısn gözükmez..

önce kardiyo;

koş yürü bisiklete bin imkanın varsa havuzda yüz..

0|0
    0|0
    • Koşma yürüme olur yüzme şu sıralar çıkamıyorum pek dışarı sınavlar falan ama dediklerini yapıcam birde bazıları mekiği burak önce yağı erit ondan sonra mekiğe başla diyor mekik çekmeye devam etsem birşey olrmu haftanın 3 günü yapıyorum zaten ikisinide

• tabiki olur..ama ağırlığı kardiyoya ver...sonra hareket çalış..

belirgin olması için yağın erimesi şart..

• Tabi ki olur öyle pat diye çıkacak bir şey değil bu kaslar.

0|0
    0|0
  • Karın kası çıkarmanın en kolay yolu sıkı kardiyo ile kilo vermek

0|0
    0|0
    • Şimdi ben daha önceden çok sıkı çalışmıştım yazın karnımda sıkınca kas var gibi bu kaslar yağı indirince ortaya çıkarmı direk yoksa baştanmı uzun çalışmam lazım zaten burakmam vücut geliştirmeyide çabalar boşamı gitti yani onu demek istiyorum

Yükleniyor...