Evlisiniz çok mutlusunuz çocuğunuz var eşinizin yıllar sonra yalanını yakaladınız ayrılırmısınız

bu yalan geçmişte kimseyle sevişmedim diyen eşinizin sizden önce birisiyle ön sevişme yaşadığını öğrendiniz onu affeder misiniz

Güncellemeler:
o yalanı o değil ben söyledim beni affeder mi bilmiyorum
beni yalana sürükleyen de eğer öyle birşey varsa ayrılacağız dedi kaybetmeyi göze alamadım

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• yalan ne?

1|0
    0|0
    • çok pişmanım binpişman o yüzden vicdanım sızlıyor çok seviyorum tamam söylemeyeceğim Allah affetsin beni inşallah eşimde öbür tarafta yüzleşirsek hakkını helal eder

• Allah gunahini gizleyenin gunahini gece gibi olur.

Gönlünü ferah tut.

Ben aslında yalana çok kızarım ama, hem pismanligin hem de yuvana kocan sadakatin bunu hissettirdi bana.

Herkes cahillik yapıyor.

Herkesin hataları var.

Erkekler Ne Diyor 13

• ask sevgi biter ve ayrilayimmi ayrilmayimmi diye git gellerde dolasirdim ama tabiki her kararda da cocuklari göz önünde bulundururdum.ayrilmasam bile o kisi benim icin ölmüstür.

simdi bekara kari bosamak kolay olur derler ama insallah kimse o ani yasamaz.

ince bir durum, her an kopabilir

0|0
    0|0
  • senin meselen bpire yüzünden yorgan yakmaya benziyor bu devirde bir yuva kurmak çok zor fakat yıkmak saniyelik iş.bence aklını başına al ve yuvana sahip çık.

0|0
    0|0
  • ayrılmam ama hani hayıtımı paylaştığım kadının bana yalan söylemiş olduğunu görünce üzülürüm keşke en başta söyleseymiş derim

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hazmetmem cok zor olur

0|0
    0|0
  • geleceği bensem geçmişi tefarruat bile değil tabi aşk varsa ona karşı bende

0|0
    0|0
  • ayrılmam benimde ufak tefek bi' yalanlarım olmuştur, illaki..

0|0
    0|0
  • sorun olmaz

0|0
    0|0
  • yalanı affetmek yenilerine davetiye çıkartmaktan başka bir şeye yaramaz...

0|0
    0|0
  • Ne zaman öğrendi İkincisi sen itiraf ettin mi nasıl öğrendi anlatsana bir

0|0
    0|0
    • etmedim itiraf etsem ne tepki verir diye düşünüyorum

• mutluluklar

• teşekkür ederim cümlemize

• yorumum senin içinde geçerli..

0|0
    0|0
    • evet kaybetmemek için yaptım çok sevdiğimden

• fazlasıyla biliyorum

• ee ozaman sıkıntı yok ;) üzülme..

• affedebilir sonuçta geçmişte yaşanmış bişey

0|0
    0|0
  • sessiz kalma hakkımı kullanıorum :)

0|0
    0|0
  • sana sahip olmak için söylenmişse bence kızmamalısın...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Benden önce ne halt yaparsa yapsın , benim için önemli değil ...

0|2
    0|0
  • gecmis gecmistit.ama o kisi yokbdimi artik hayatinda cevrende falan ?

0|0
    0|0
  • şuan kı sana karşı tutumu önemlı aldatırsa kork o eşten ama çookk önceden senı tanımadıgı zamanda yaşaöış senın karsına cıkacagını bılmıyordu kı adam.. hem dua etkı cınsel munasebetı olmamıs sadece ön sevısme yasamıs artık bakır erkek kalmadı bacımmm .. içine kolay kolay da sinmez hani baskasına dokunmuş olma düşüncesı mide bulandırıc gelır zamanla alısırsın basta eşinden sogursun ama ılerıkı zamanlarda unutursun

0|1
    0|0
    • sende onu kaybetmemek ıcın söylemıssın sonra vıcdanın el vermemıs .. o sankı bakir mi ya senden öncesı ılgılendırır mı hayret bişi

• evet bakirdi bende bakire ama ön sevişme oldu işte :((

• olanla ölüme çare yok bu adam bosayacak mı sımdı senı .. neden soyledın ozaman canım keske soylemesydın .. insan gecnlık hataları yapabılır duygulara söz gecmıyor:(

• olan olmuş geçen geçmez. eeğer bu sebep yüzünden ayrılan erkek tam bir maldır.

0|0
    0|0
  • O ön sevişme benden önce olmuşsa affederim. tabi affedene kadar bana yalan söylediği için burnundan getiririm o ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmiştir . oturupta bunun için affetsemmi affetmesemmi diye düşünmen bile yanlış .

0|0
    0|0
  • gecmis iste adi üstünde...bosver mutluysaniz sakin gecmis yüzünden bozma mutlulugu

1|0
    0|0
    • na yank bosan mi diyelim allahim ya... ben kocasi yapti sanmistim ama ne farkeder cocuklari varmis

Yükleniyor...