Nerede kalmıştık?

Nerede kalmıştık?
Yeniden lideriz. Ayrıca maçla ilgili şunuda söylemeden edemicem. Q7 gibi muhteşem teknik bir oyuncumuz var ama keyifle izleyemiyoruz adama tam süper bir hareket yapıyor anında faul yapıyor. İlla çift mi dalmaları lazım sarı vermek için.

Bu arada Elkebir'in arkasında kim var merak ettim nasıl kırmızı vermezler bu adama anlamıyorum bildiğin kasap.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her hafta birisine , son hafta hepsine

Freni patlamış kamyon gibi geliyoruz

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Quaresmaya yapılan faulleri sayamadım sanırım bir 15 filan olmuştur canımı sıkan tek durum oğuzhanın formsuzluğu son maçlarda istediğimiz oziyi göremiyoruz umarım bu durumu şenol hocamız düzeltir

0|2
    0|0
    • Ben bu konuda Rıdvan dilmene katılıyorum. Tamam bir ara süper oynadı gerçekten süperdi ama şimdi yılın değil yüzyılın pasını vermeye çalışıyor bir de Atiba eskisi kadar iyi değil Oğuzhanı besleyemiyor. Bizim formda Tolgay ve Gökhan Töreye ihtiyacımız var yoksa böyle bir sekeriz iki sekeriz ama hep olmaz

• Kesinlikle töre kendisine bakmasını mı bilmiyor anlam veremiyorum oda ligin ikinci yarısında kendini bozmaya başladı tamda en önemli zamanda bunu bize yaparsa cidden geri dönüşü zor olur

• Haberlerde okuduğuma göre Töre Avrupaya gitmek istiyormuş takım yollamamış tamam bu sezon oynasın adam gibi sonra gitsin yoksa bu futboluyla beğenenlerde vazgeçer. Önceden gözümde Hulk gibiydi şimdi omzu yedimi takla atıyor.

• fener olmasında siz olun

0|1
    0|0
Yükleniyor...