Siz ne yapardınız ..?

Diyelim ki başınız dan sizi üzen birsey geçti ve bunu sadece kendinize yakın hissettiğiniz kişiye anlattınız. Herkes farkli farkli şeyler konuşup sizin kafanızı karıştırabiliyor. Derdinizi herkese anlatmayı mı tercih edersiniz yoksa yakın gördüğünüz kişilere mi.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• belediyeden anons verdiriyoz biz adet böyle :D

0|0
    1|0
    • Adam gibi soru sorduk düzgün cevap versene arkadaşım !

• soru soruyorsan aldığın cevaplara bozulmucaksın ki bu sorunun adma gibi olduğunu düşünüyorsan bend ebi gariplik var demekki. arkadaşım

• Her şey herkese anlatılmaz. Bazı şeyler vardır en yakınına anlatırsın, bazı şeyler vardır kendi içinde yaşarsın. Ama herkese anlatmam. Ya en yakınıma anlatırım ya kimseye anlatmam.

1|0
    0|0
  • size sizden başka kimse ilaç olamaz. derdinizi ancak kendinizi dinleyerek kendiniz çözersiniz. böylede yapın boşverin eli alemi

1|0
    0|0
  • . Eski dostlarınızdan çokmu sıkıldınız sizi yeteri kadar dinlemiyorlarmı artık onları çöpe atın sıkıntınızı anında facebook dan paylaşın gerekli gereksiz herkez yorum yapacaktır emin olun .

0|0
    1|0
  • bazen yakın gördüğüme bile anlatmam :D

1|0
    1|0
  • Etrafımda olan dostlarımdan ailemden veya yakınlarımdan karakteri düzgün aklı başında olan bir kişiye

0|0
    0|0
  • içime atmam en yakın arkdşma anlatırım.içine atarsan içine yer bitirir.

0|0
    0|0
  • Sorarsa söylerim, sormaz ise içime atarım.

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye anlatmam bende saklı kalır

1|0
    0|0
  • 2 kişinin bilidiği sır değildir anlatmam kimseye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genellikle kimseye anlatmam.

1|0
    0|0
  • Anneme anlatırım fikrini aldıktan sonra içimde tartıp neyi nasıl ne şekilde yapacağıma karar veririm.

1|0
    0|0
  • kımseye anlatma derım cnku kıme anlatrsan anlat herkes kafanı karstrcak cevap verıo kımse mantıklı bıse soylemıo

0|0
    0|0
    • Tamam şu ana kadar kimse bilmedi ama daraldım içime ata ata doldum taştım ağla ağla yoruldum artık.

• Olabilir :(

• özelden mesaj atabılırsın sorun deıl :)

• şöyle bişi vardır sakın söyleme dostuna oda söyler dostuna..gibi

yani herkeze derdimi söylerim...

0|0
    0|0
  • herkese anlatmam asla

1|0
    0|0
Yükleniyor...