Fernandaoya fazla tepki gösterilmiyormu?

Adamın çocukluğu sokaklarda halı satarak fakirlik içinde geçmiş. Bursaspor'da para kazanmaya başlamış ve orada kendini kanıtlayıp Fenerbahçe gelmiş Fenerbahçe'den kazandığı paralarla ülkesindeki fakir ailelere yardım yapmış bunun üstüne 2-3 genç çocuğu brezilyadan getirip Fenerbahçe'nin alt yapısını sokmuş onlara yeni bir yaşam tarzı vermiş.

Onun en büyük talihsizliği Van Persie ile aynı sezon takımda secenek olması. Taraftarın bazen eleştirilerde ileri gittiğini düşünüyorum. Sahada olmak onun değil hocanın seçimi. Kötü de değil. Bende Van Persie sahada olsun istiyorum ama , bir taraftan da Fernandao için çok üzülüyorum. Pereira oyuncu kazancana oyuncu kaybediyor yavaş yavaş.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam o boyu fakitlikte nasıl yapmış inanmam

0|0
    0|0
  • Anlayamiyorum van persie nani fernandao uclu forvet olustursa olmaz mi?

0|0
    0|0
    • Van persie 27-28 yaşlarında olsa ola bilirdi.

• Fenerbahçe avrupa cezası bitti avrupaya çıkıyor bir isim duyarmak için hemde bunun için ama van persie iyide hoca kullanamıyor.

• E iste millet kiymeti bilemiyor

• fernandao çok hantal ve yavaş futbol klas ve estetik futbolcularla oynanır

0|0
    0|0
    • Fernandao aslında iyi forvet ama hocanın yanlışı şu ilk 11 başlatması 2. yarı 70'de falan girse iş yapıyor bunu bir çok kez gördük ama 11 başlayınca malesef hantallığı engel oluyor.

• 70 den sonra oynatcaksa webo kalsaydı daha iyiydi

Yükleniyor...