Bir erkek size bunu dese ne düşünürsünüz onun hakkında?

Deseki benim önceden 100 küsü kadınla beraberliğim oldu hepside paralı beraberlikler , ne düşünürsünüz ama sizi sevmeye çalışan birisi , iyi davrınıyor size ?

Güncellemeler:
bunu i lla söyleme nedenim ise benim önceden hiç sevgilim olmadı sevenimde olmadı bende kendimi böyle avuttum eğer hiç kız arkadaşımın olmadığını söylesdiğimde bütün kızlar ezik ,saf , tecrübesiz hiç çekemem öylesini gibi bakıyorlar o yüzden , ama neyse hiç söylemicem eğer bulursam birisini

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• onunla temkinli bir şekilde arkadaşlık etmeye başlarım ve belli bir süre sonra eğer gerçekten değiştiğine ve bana değer verdiğine inandırabilirse beni söz ve güzel davranışlarıyla, arkadaşlığımı bir sonraki seviyeye taşımaya karar veririm. kimseye karşı önyargılı olmamak lazım hayat çok kısa

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• istemem kısa ve net.

0|1
    0|0
  • kısmet olmamıştır derim yine de temkinli davranırım. önyargılı olmamak lazım

0|0
    0|0
  • asla görüşmem çükünüü düşünenden eş olmaz derm:D

1|0
    0|0
  • hoşlanmam durumdan

0|0
    0|0
  • affetmezdim...

0|0
    0|0
  • yani şöyle sorayım ben evlenmeye niyetin var mı senin

0|0
    0|0
    • var , eğer beni sevicek yani sevmese bile onun beni sevebilme ihtimalini sevdim yılmaz erdoğanın dediği gibi öyle olsa bile yine mutlu olurum çünkü sevilmedim hiç tatmadım annem bile tattırmadı

• yarının neler getireceği hiç belli olmaz sabret ve bekle allah'ın senin için daha güzel bir planı vardır belki de he

• olsa olurdu diyorum çünkü bakıyorum 15 yaşında çocuğuın bile sevgilisi var aşık olduğu ben 26 oldum yani , neyse ben fazla zamanını almim dahda birşey beklemiyorum allahtan

• Ya yürü git derim :D

0|0
    0|0
  • gorusmem bir daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• beceriksiz ama para bok demekki diye düşünürler heralde :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim..sana hiç yalan söylemedim..fakat bazı şeyleri eksik anlatmış olabilirim ...

0|0
    0|0
  • Kadınlar eski mevzulardan hoşlanmaz mümkünse anlatma

0|0
    0|0
  • neden anlatma gereği duyasın ki?

0|0
    0|0
    • çünkü önceden kız arkadaşı olmamaış birisi ve saf ezik görmesin diye

• yav o zaman paralı ilişkilerinden bahsetme daha önce kız arkadaşın olduğundan bahset. Yarı yalan yarı doğru diyelim buna

• öylede olur hatta daha iyi olur sağol

• ben dedim bir kıza pişmanım

0|0
    0|1
Yükleniyor...