Belirtiler nelermiş bakalım :D

tanışmadığınız halde bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? ya da erkekler tanımadığınız kızlara hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz:?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• tanışmadığıysa muhtemelen çekingen , içine kapanık , bu işlerde biraz geride kalmış biridir ; gelelim ne yapcagına : uzaktan beri sana bakar her zaman her ortamda alamaz kendini , senle olunan her sohbete katılmaya çalışır , her gördügünde bişiler söylemeye çalışır ( selam , naber ) gibi basit şeyler , bagzen yanına gelir saçma saçma sorular sorabilir , senin gözüne girmeye çalışmak için senin nelere ilgi duydugunu ögrenir ve onları yapmaya başlar...vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• trene bakar gibi bakarlar. sesleri cok çıkar. imalı bakmaya gözlerini kaçırmaya vs vs ergense her turlu dengesiz hareket yapmaya meyillidirler.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir tabikide bütün erkeklerin hep yaptığı birşey olsa zaten dünyaca bilinir bu iş ama ben sevdiğime bakıyorum burdan belli sanırım gözlerine bakıyorum bazen o bakışlar yakalanıyor ama genede seviyorum işte naparsın :)

0|0
    0|0
  • kaçamak bakışlar en önemli ibare ben sık sık yapıyorum :D çok utangacım

0|0
    0|0
    • sen kaçamak bakıyormuşsun mal gibi değil yani m.etme .)

• ne bilim her bakana öyle diyorsun sandım çok utangacım yaa hayatta sürekli bakamamda gidip konuşamamda :S

• kur yaparak tabi

0|0
    0|0
  • Eskiden saçma sapan hareketler yapardım şimdi direk gözlerine bakar saldırı panellerimi açarım.

0|0
    1|0
  • Gözünün içine bakarak, göz göze gelmeye çalışarak, işim olmadığı hâlde bir bahane ile onun sınıfının bulunduğu katta tur atarak, ama hâlâ anlamıyor... :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...