Vücut geliştirme?

Arkadaşlar yeni spor salonuna başladım 1 hafta oldu başlangıç seviyesindeyim daha önce 2 ay gittim. Vücut geliştirme hakkında önerileriniz var mı

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• vucut gelistirmeyi abartma yeter😊

0|0
    0|0
    • aşırıyı bende sevmiyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• aslan gibi ye bebek gibi uy ayi gibi antreman et

0|1
    0|0
  • Önerim sabah kahvaltısında en az 5 yumurta tüket ama sarılarını çıkar 2-3 tanesinin ve öğle akşam yemeğinde en az 250-250 şeklinde yarım kilo et tüket tavuk hindi dana farketmez ve 100 gramda esmer pirinç veya bulgur tüket ekmeksiz ve ağırlık çalış kaldırabileceğin maksimum ağırlıklarla o koşu bandı bisiklet gibi şeyleri haftada bir iki sefer kullansan yeter ama ağırlık çok önemli kas kütlen artacak ve metobolizman hızlanacak aynı zamandada yağlar yanacak fit bir vücuda sahip olacaksın belki kilo kaybetmezsin ama vücut çok incelecek çünkü kas yapısının hacmi yağa göre çok düşük

0|0
    0|0
    • Spordan önce iki yumurta spordan sonrada iki tane yiyorum sabah okul yüzünden kahvaltı yapamıyorum okulda yapıyorum o yüzden kahvaltıda yiyemiyorum

• Eğer ilaçtan kastın protein tozu ise aşırıya kacmadigin sürece bir sıkıntı olacağını sanmıyorum en azından bana bir zararı olmadı hiç bir sıkıntıda duymadım başka bir ilacsa eğer bir bilgim yok ama kullanmamak iyi olur diye dusunuyorum o steroid nereden bulunur onu bile bilmiyorum

• aynen protein tozundan bahsediyorum bide şu hap şeklinde olanlardan bahsediyorum steroid falan zaten hiç bulaşmam

Yükleniyor...