Ne bu Beşiktaş düşmanlığı?

Düne kadar hepiniz kardeş takım diye yalakalık yapıyodunuz noldu? Zorunuza mı gidiyo artık Beşiktaş'ım? Kendi kabahatlerinizi bastırmak için aklınız sıra Beşiktaş'ımı kullanacsınız öyle mi? Yok öyle bir dünya. Akıllı olun lan. Bizim kardeş takımımız falan yok. Artık Fenerliler bile gs'ye sempati duymaya başlamış. Dönekler sizi. İşte Beşiktaş'ım bu kadar büyük bir takımdır ezeli düşmanları bile dost yapar. Akıllı olun

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman : Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, havlamıyorsa o kurt, kurt değildir.

Sarışınlardan bize kardeş olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş iyi diye kıskanıyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çoook kızmışsın kardeş dönek, mönek kime söylüyorsan onu yaz. Genelleme yapma, teessüf ediyorum başkada birşey demiyorum. Daha üç dakika önce, Beşik taşa yapılan haksızlıkları, bir Fenerbahçe'li olarak yazdım. Bölmek, üzmek, kırmak çok kolay. Mesele ezeli düşmanlık edebiyatı yapmak yerine ebedi dostluk edebinde kalabilmek diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve diğerleri beybisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Harıkasın kanks

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım hiçbir takımada karşı değil hiçbir takım düşmanımda değil bir gün biz yeneriz bir gün onlar bu kadar basit
    sana da aynısını öneririm sakin ol ve spordan zevk al

0|0
    0|0
  • Trabzonluyum. şike bahçeye ve kedi saraya dusmanim elimde olsa futboldan da tarihten de silerim

0|0
    0|0
  • Ss ayik ol bilader 😂

0|0
    0|0
  • Biz kimseye kardeşlik beslemeyiz fenerbahçeyiz biat edeceksiniz biat

0|0
    0|0
  • Beşiktaş tek büyük klüp onlar bizim seviyenizde değil

0|0
    0|0
  • BEŞİKT'AŞK bu ülkenin yetim çocuğudur yetim HAKKI yiyende kardeşim. dur NET.

0|0
    0|0
  • Önce seviye olarak eşit düzeye geldiğinizde tartışırız bunları.

0|0
    0|0
  • Aynen fenerliler artik Gsyi savunacak kadar düştüler nede olsa lider BEŞİKTAŞ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçeliyim hiçbir takıma düşmanlığım yok. Saçma bir olay düşmanlık yani. Ha şu var bende gs store a girmem. Ama Beşiktaş için bilmiyorum neyse. Bu sene şampiyon biz olucaz 😂😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...