Spora alisamiyorum?

Bu gun ilk gunum. bir hareketi yaparken hem cok zorlaniyorum hem de nefesim kesiliyor. Kilolu degilim, ama fit gozukmek istiyorum. Yani sadece ince olunca guzel olunmuyor bence. Siz nasil alistiniz? Bir de ben evde yapiyorum, yani sizce gunde 30 dk. Yeterli mi, ne kadar surede etkisini gosterir?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme alışırsın sana tavsiyem gözünü korkutma ilk başlarda alışana kadar yavaş yavaş yap ama hareketleri tam yap 1 ay sonra alışırsın bende ilk başta çok zorlanıyodum şimdi bağımlısı oldum bırakamıyorum 😃 bu arada neler yapıyorsun mekik falan mı

0|0
    0|0
    • Ooo ne guzel yaa ben de bagimlisi olmak istiyorum :) yok ya ne mekik cekecem. Onlar kas falan yapiyormus. Kasli olmak istemiyorum zaten o levellere gelirsem ara verecegim 😂 ip atliyorum, bir de bazi plates hareketlerinin bazilarini yapiyorum. Ama cok zor ya. Bir de bisiklet hareketi naya iyi galiba.. 1 ay surmesin alismam ya :\ 3-4 gune alisiyim 😃

• Yok ya zaten daha yerimden kalkamiyorum. 1 yil sonra bile olmaz benim karin kasim. Tesekkurler tavsiyelerin icin bu arada 😄

• Bişey değil her zaman 😊

En İyi Kız Görüşü

• Ağrın yoksa sıkıntı vardır zaten. Ilk zamanlarda zorlanman ve ağrıların olmasi çok normal. Zamanla azalacaktie. Nike training club uygulamasıni da onerebilirim sana. Orda bir sürü program var kendine uygun olanı bulup secebilirisn. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk 1 ay düzenli olarak haftada 4 gün git. Kaytarmadan dolu dolu en az 1.5 saat spor yapmaya çalış. İlk 1 ayı atlattıktan sonra vücudunda ve ruhunda bağımlılık etkisi yaptığını hissedeceksin zaten.

0|0
    0|0
  • alısamıyosan zorlama tosun gibi ol

1|0
    0|0
  • baslarda olur gayet normal

0|0
    0|0
  • Amacına odaklan ve pes etme.

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ya da koşu yaparak kondisyonunu geliştirmen de gerek

0|0
    0|0
  • nefes alısverısın duzenlı olsun zorlandıgında ver nefesını ve 30 dk yeterlı agırlık çalısması

0|0
    0|0
    • Ne ağırlığı yaa 😞 kaslı olmak istemiyorum dedim 😓

• Oohooo ben daha 5 kiloluk şeyi iki elle kaldırıyorum. Daha yolum var.

• yanı o zmn kaslanmasın

• Evde yapma 2 haftaya alisirsin

0|0
    0|0
  • Zamanla olacak hemen ilk günden bütün herşeyi yapmaya kalkma. Kasların alışsın sonrası kolay olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 dk yeterlidir. Yeter ki yapın dakikaların önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsun spor olarak?
    Zorlanıyorsan günde 3'er dakika artırarak yapabilirsin
    Spor yapmaya devam et yarım saatte olsa alırsın yine sonucunu☺

0|0
    0|0
  • Ohh sen daha 7. Günü gör karın kasların nasıl ağrıyacak

0|0
    0|0
    • Ağırmasın o kadar yaa :\ su * sanki biraz alıştım gibi. 30 dk çalıştıktan sonra çok hafif bir yorgunluktan başka bişi olmuyo

Yükleniyor...