Trabzonspor Salih Dursun'un BONSERVİSİNİ alacak mı?

Oyuncu performansı yeterli olmasa da dün akşam Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart çıkarmasıyla sembol haline geldi. Ayrıca Fenerbahçe (Markoviç'in üzerine yürümüştü) ve Beşiktaş maçlarında oldukça hırslıyla öne çıktı

Güncellemeler:
Salih dursun un heykeli dikilecekmiş diyorlar trabzona

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• trabzonda en gıcık oldugum 2 kişiden biriydi yine kurtulamıycaz anlasılan kendısınden.

0|0
    0|0
    • trabzonsporlu musun?

• inegölü bilmyrm ama bende bursada oturuyorum bursalıların trabzonlulara karşı belirgin bir öfkesi yok. büyük ihtimal futbolundan çok öküzlüğüne kızmışlardır.

• işte ben de ondan bahsediyorum hayatımızda trabzonla oynamadık sadece şahıs olarak ıslıklandı kayserisporlular anlamadan olayı başka tarafa çekmişler çok şaşırdım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu ülkede ucuz kahramanlara verilen değere hayranım

0|1
    0|0
  • almasa bile salihin göstermiş oldğu kart galatasaraya değil hakemedir o açıdan pek sıkıntı çıkmaz trabzonspor kesinlikle kadrosuna katmalı bonservisli oyunucu olarak :)

0|0
    0|0
    • ben fenerbahçeli olarak baktığımda trabzonsporda oynayacak kalitede bir oyuncu olarak görmüyorum ama takımda tutacaklar herhalde

• oynamasa bile yedek kulubesinde dursun yeterlidir taraftar açısından ve yönetim açısından bence böyle bir düşünce var

• Bilemeyiz.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...